Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 8. závod Jihočeského žebříčku OB
Kód závodu
030907
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
8. závod Jihočeského žebříčku OB
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
07.09.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Sezimovo Ústí II
Použitá mapa
Kozí Hrádek
Pořadatel
KTA - SK Kotnov Tábor
Stavitel tratí
Jiří Vébr
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
DF
DK
DL
H10
H12
H14
H16
H18
H21
HF
HK
HL
D10
1.40 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichá Tereza
TJH9451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
27:34
2.
Stachová Daniela
VCB9370
TJ OB České Budějovice
28:08
+ 0:34
3.
Benešová Iveta
SJH9351
TJ Slovan Jindřichův Hradec
357:26
+ 329:52
D12
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škvorová Barbora
KAM9150
SK Kamenice
22:45
2.
Soudková Eliška
TEM9252
KOB Temelín
24:42
+ 1:57
3.
Koníčková Alena
OKP9250
SK OK 24 Praha
26:38
+ 3:53
D14
2.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fundová Veronika
JPI8951
Junák Písek
64:47
D16
3.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Loukotová Anežka
BLA8851
TJ Sokol Blatná
51:09
2.
Kovaříčková Adéla
KRE8752
OOB TJ Sokol Křemže
57:47
+ 6:38
3.
Flašarová Kristýna
KCK9054
KOB Český Krumlov
59:52
+ 8:43
D18
4.20 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soudková Martina
TEM8551
KOB Temelín
40:41
2.
Kovářová Lenka
TJH8651
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
83:26
+ 42:45
D21
5.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Teringlová Martina
SCP7851
OK Sparta Praha
46:23
2.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
49:19
+ 2:56
3.
Pokorná Kristýna
EKP8351
VŠTJ Ekonom Praha
51:16
+ 4:53
4.
Pecková Ivana
EKP6252
VŠTJ Ekonom Praha
52:59
+ 6:36
5.
Šťastná Hanka
TJH7952
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
60:31
+ 14:08
6.
Soudková Alena
TEM5851
KOB Temelín
65:08
+ 18:45
7.
Škvorová Zuzana
KAM7350
SK Kamenice
66:07
+ 19:44
8.
Soudková Šárka
EKP8451
VŠTJ Ekonom Praha
67:02
+ 20:39
9.
Moravcová Jitka
KRE8351
OOB TJ Sokol Křemže
69:12
+ 22:49
10.
Ash Hana
OCB7051
Orienteering club České Budějovice
72:33
+ 26:10
DF
1.90 km, 2 m, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuchťáková Klára
SJH9452
TJ Slovan Jindřichův Hradec
11:57
2.
Benešová Jana
SJH9451
TJ Slovan Jindřichův Hradec
15:53
+ 3:56
3.
Klimešová Šarlota
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
27:15
+ 15:18
DK
2.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějů Ladislava
UVP4750
Slovan Praha
51:27
2.
Hudečková Alena
KTA4351
SK Kotnov Tábor
56:29
+ 5:02
3.
Boučková Ludmila
OCB4351
Orienteering club České Budějovice
56:47
+ 5:20
4.
Stluková Eliška
PCB6851
SKP České Budějovice
66:17
+ 14:50
5.
Škvorová Marie
KTA4451
SK Kotnov Tábor
78:02
+ 26:35
6.
Vykusová Blanka
PVD5851
TJ Sokol Pražák
104:57
+ 53:30
DL
4.20 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašarová Marie
KCK5756
KOB Český Krumlov
44:38
2.
Troupová Vladěna
KRE6351
OOB TJ Sokol Křemže
45:58
+ 1:20
3.
Benešová Iva
SJH7051
TJ Slovan Jindřichův Hradec
49:57
+ 5:19
4.
Pokorná Eva
TEM5751
KOB Temelín
54:21
+ 9:43
5.
Hejzlarová Vladimíra
VCB5651
TJ OB České Budějovice
57:22
+ 12:44
6.
Kovaříčková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
57:46
+ 13:08
7.
Tichá Jana
TJH6451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
62:35
+ 17:57
8.
Stachová Alena
VCB6370
TJ OB České Budějovice
66:21
+ 21:43
Hudečková Helena
KTA6951
SK Kotnov Tábor
78:32
+ 33:54
Zemanová Alena
KTA6351
SK Kotnov Tábor
69:32
+ 24:54
Zelenková Eugénie
KTA5951
SK Kotnov Tábor
38:32
+
H10
1.40 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beneš Jan
SJH9201
TJ Slovan Jindřichův Hradec
24:42
2.
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
25:21
+ 0:39
3.
Funda Jiří
JPI9301
Junák Písek
27:28
+ 2:46
H12
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichý Tomáš
TJH9201
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
18:19
2.
Zelenka Martin
KTA9202
SK Kotnov Tábor
22:18
+ 3:59
3.
Hudeček Petr
KTA9201
SK Kotnov Tábor
23:38
+ 5:19
4.
Klimeš Adam
TJH9102
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
27:11
+ 8:52
H14
3.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Jaroslav
TJH8901
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
38:10
2.
Šandera Filip
KRE9002
OOB TJ Sokol Křemže
44:17
+ 6:07
3.
Stach Martin
VCB8920
TJ OB České Budějovice
77:27
+ 39:17
H16
4.20 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blažek Vojtěch
JPI8701
Junák Písek
41:46
2.
Bouček Václav
OCB8701
Orienteering club České Budějovice
55:12
+ 13:26
3.
Ostrý Václav
KRE8702
OOB TJ Sokol Křemže
55:32
+ 13:46
H18
5.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašar Jan
KCK8612
KOB Český Krumlov
48:38
H21
6.40 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirků Libor
SJH8301
TJ Slovan Jindřichův Hradec
40:42
2.
Blahuta Marek
MFP7301
VŠSK MFF UK Praha
44:53
+ 4:11
3.
Kužel Tomáš
FSP7610
VŠTJ Stavební fakulta Praha
48:30
+ 7:48
4.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
49:46
+ 9:04
5.
Koníček Jiří
OKP5900
SK OK 24 Praha
49:59
+ 9:17
6.
Brádler Jan
FSP7500
VŠTJ Stavební fakulta Praha
50:31
+ 9:49
7.
Škvor Martin
KAM6700
SK Kamenice
50:53
+ 10:11
8.
Blabla Zdeněk
PCB8101
SKP České Budějovice
51:48
+ 11:06
9.
Zimermann Pavel
KRE6401
OOB TJ Sokol Křemže
52:12
+ 11:30
10.
Flašar Jan
KCK5701
KOB Český Krumlov
53:06
+ 12:24
11.
Ševčík Marek
PCB6701
SKP České Budějovice
53:31
+ 12:49
12.
Janošík Radek
VCB7402
TJ OB České Budějovice
53:42
+ 13:00
13.
Hejzlar Josef
VCB5601
TJ OB České Budějovice
55:39
+ 14:57
14.
Kurfürst Pavel
FSP7400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
58:26
+ 17:44
15.
Žižka Přemysl
MIL7301
Tesil Milevsko
63:45
+ 23:03
16.
Pešta Jiří
MIL7201
Tesil Milevsko
65:06
+ 24:24
17.
Mareš Ladislav
MIL7202
Tesil Milevsko
91:43
+ 51:01
Pecka Jan
EKP6800
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Klimeš Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
DISK
Vébr Jiří
KTA6901
SK Kotnov Tábor
75:32
+ 34:50
HF
1.90 km, 2 m, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudeček Martin
KTA9601
SK Kotnov Tábor
12:58
2.
Ash Adam
OCB9701
Orienteering club České Budějovice
16:14
+ 3:16
3.
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
18:51
+ 5:53
4.
Škvor Ota
KAM9901
SK Kamenice
26:04
+ 13:06
HK
3.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějů Ivan
UVP4600
Slovan Praha
36:31
2.
Štindl Vladislav
KRE3701
OOB TJ Sokol Křemže
37:22
+ 0:51
3.
Bouček Václav
OCB4101
Orienteering club České Budějovice
38:15
+ 1:44
4.
Pokorný Karel
TEM4701
KOB Temelín
38:51
+ 2:20
5.
Ondruška Vladimír
MIL4601
Tesil Milevsko
42:19
+ 5:48
6.
Gřunděl Ivan
SJH4201
TJ Slovan Jindřichův Hradec
42:56
+ 6:25
7.
Bouček Václav
OCB6501
Orienteering club České Budějovice
47:19
+ 10:48
8.
Reidinger Antonín
PVD3101
TJ Sokol Pražák
50:15
+ 13:44
9.
Pich Josef
CST4002
OOB TJ ČZ Strakonice
50:47
+ 14:16
10.
Blažek Stanislav
JPI2401
Junák Písek
97:57
+ 61:26
HL
5.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
JPI6401
Junák Písek
47:58
2.
Tichý Martin
TJH6401
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
48:53
+ 0:55
3.
Blažek Václav
JPI5501
Junák Písek
53:49
+ 5:51
4.
Soudek Vojtěch
TEM5601
KOB Temelín
54:55
+ 6:57
5.
Rychtecký Josef
VCB4801
TJ OB České Budějovice
62:21
+ 14:23
6.
Ash Chris
OCB5801
Orienteering club České Budějovice
62:41
+ 14:43
7.
Korecký Miroslav
TEM5501
KOB Temelín
64:30
+ 16:32
8.
Moravec Miloš
KRE5301
OOB TJ Sokol Křemže
64:35
+ 16:37
9.
Loukota Miroslav
BLA6301
TJ Sokol Blatná
68:36
+ 20:38
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
DISK
Doležel Antonín
KTA5401
SK Kotnov Tábor
65:32
+ 17:34
Hudeček Jaroslav
KTA6501
SK Kotnov Tábor
43:32
+
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz