Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: MČR - dlouhá trať
Kód závodu
030601
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
MČR - dlouhá trať
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.06.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
Kategorie
D
D14-18
H14-18
H19-39A
H19-39B
H40-
HE
P
D
9.50 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakoubová Markéta
93.5
6
VSP7653
+
2.
Hrdinová Marie
97.2
5
VSP7852
+ 3:29
+3:29
3.
LaCarbonara Hana
104.4
4
TBM7652
+ 10:48
+10:48
4.
Folprechtová Jaroslava
106.3
6
TUR7253
+ 12:40
+12:40
5.
Podrábská Anna
107.4
4
VLI7250
+ 13:48
+13:48
6.
Kupcová Kristina
110.4
3
HSU7750
+ 16:47
+16:47
7.
Lacigová Michaela
111.3
2
VSP8150
+ 17:36
+17:36
8.
Ryšavá Kateřina
112.3
1
ZUP7452
+ 18:35
+18:35
9.
Králová Katarina
113.4
7
VSP7450
+ 19:51
+19:51
10.
Kohoutová Andrea
117.4
2
BOR6959
+ 23:46
+23:46
11.
Volfová Martina
117.4
3
EKP8051
+ 23:47
+23:47
12.
Redlichová Michaela
117.5
7
MAS7851
+ 24:01
+24:01
13.
Šolinová Lucie
122.2
4
PHK8055
+ 28:28
+28:28
13.
Lepšíková Olina
122.2
4
BOR7502
+ 28:28
+28:28
15.
Hašková Eva
123.0
4
VPM7352
+ 29:08
+29:08
16.
Podrábská Marie
128.4
1
VLI7450
+ 34:45
+34:45
17.
Roudná Jana
130.4
1
LPU8351
+ 36:45
+36:45
18.
Uhnavá Markéta
134.0
2
TZL8400
+ 40:06
+40:06
19.
Urbancová Marcela
135.0
5
TBM7659
+ 41:09
+41:09
20.
Petráňová Jana
138.2
5
VSP7550
+ 44:29
+44:29
21.
Hodková Zuzana
142.2
3
ROZ6250
+ 48:27
+48:27
22.
Lemonová Vlasta
154.1
8
SBK7789
+ 60:22
+60:22
23.
Bočková Pavla
154.3
4
TBM7355
+ 60:38
+60:38
24.
Illíková Petra
160.1
8
TZL8102
+ 66:22
+66:22
25.
Olešová Slávka
161.2
9
ZUP7251
+ 67:33
+67:33
26.
Pospíšilová Lucie
164.5
2
SKL8201
+ 70:56
+70:56
27.
Dudová Kateřina
172.1
4
FSP7653
+ 78:18
+78:18
28.
Staňková Veronika
180.1
5
SBK8151
+ 86:19
+86:19
Loubková Ivana
DISK
BOR8053
Sladká Kateřina
DISK
ZBM8554
Chmelíková Jana
DISK
LPU7652
Chudíková Barbora
DISK
SJI7850
Hasmanová Lenka
DISK-LIM
.
VPM7551
Stejskalová Eva
DISK-LIM
.
EKP5850
Novotná Marcela
DISK-LIM
.
PVP6050
D14-18
5.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopalová Markéta
77.2
1
VLI8750
+
2.
Králová Lada
79.2
0
SSU8799
+ 1:59
+1:59
3.
Kolářová Helena
167.5
1
LTP
+ 90:30
+90:30
Haberzettlová Petra
DISK-LIM
.
BSOBSO
H14-18
10.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hradil Jiří
81.2
2
TZL8601
+
2.
Brnovják David
96.1
1
SKL8501
+ 14:49
+14:49
3.
Sámel Peter
97.4
3
VBA8502
+ 16:21
+16:21
4.
Kalina Tomáš
100.1
0
PEH8501
+ 18:48
+18:48
5.
Sladký Marek
102.2
4
ZBM8604
+ 21:02
+21:02
6.
Zdrubecký Tomáš
109.0
5
SKL8601
+ 27:43
+27:43
7.
Soukup Petr
145.5
8
SKL8701
+ 64:36
+64:36
8.
Stejskal Dalibor
196.1
0
EKP8800
+114:48
+114:48
MS
Charouzek Karel
S 160.3
0
SJC M
+ 79:08
+79:08
MS
Chrást Tomáš
S 99.1
0
SJC7416 M
+ 17:48
+17:48
H19-39A
9.20 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bradna Václav
88.1
1
CHA8000
+
2.
Boudný Jan
89.4
4
SJI7417
+ 1:33
+1:33
3.
Kolařík Tomáš
91.5
6
BOR7809
+ 3:45
+3:45
4.
Vala Radek
93.3
2
ABR8401
+ 5:21
+5:21
5.
Žíla Vladimír
97.2
3
BOR6800
+ 9:12
+9:12
6.
Kvapil Petr
98.1
9
TUV7410
+ 10:08
+10:08
7.
Prášil Aleš
99.0
4
SJI7415
+ 10:53
+10:53
8.
Gebas Miroslav
102.5
6
XBM8102
+ 14:45
+14:45
9.
Pucherna Eduard
103.3
7
ZUP7403
+ 15:26
+15:26
10.
Novotný Petr
105.1
6
TZL6600
+ 17:05
+17:05
11.
Urban Jan
106.1
1
SBK7537
+ 18:00
+18:00
12.
Hrůzek Libor
108.2
0
BOR7400
+ 20:09
+20:09
13.
Štáfek Pavel
109.1
3
SKL7401
+ 21:02
+21:02
14.
Král Jiří
109.4
0
SSU5941
+ 21:29
+21:29
15.
Šňupárek Martin
109.5
7
XBM7107
+ 21:46
+21:46
16.
Svoboda Ladislav
110.1
2
TZL7502
+ 22:01
+22:01
17.
Hájek Ondřej
111.5
3
TBM7511
+ 23:42
+23:42
18.
Vřešťál Jan
112.2
2
TUR7301
+ 24:11
+24:11
19.
Průša Michal
114.1
0
TBM7320
+ 25:59
+25:59
20.
Bilan Martin
114.5
3
PEH8401
+ 26:42
+26:42
21.
Horký Roman
115.0
4
VSP6503
+ 26:53
+26:53
22.
Hendrych Martin
116.0
1
SJI7828
+ 27:50
+27:50
23.
Hanák Petr
118.4
1
ZUP7401
+ 30:30
+30:30
24.
Nejedlý Ladislav
118.5
0
BSO7501
+ 30:39
+30:39
25.
Mlynárik Peter
120.3
4
VBA6501
+ 32:23
+32:23
26.
Pekárek Pavel
122.4
3
XBM6904
+ 34:32
+34:32
27.
Veselý Martin
125.4
6
SBK7502
+ 37:35
+37:35
28.
Kubala Jiří
128.0
1
SFM6501
+ 39:50
+39:50
29.
Hrůzek Lukáš
129.2
5
BOR8400
+ 41:14
+41:14
30.
Prášek Roman
129.3
6
ZUP7701
+ 41:25
+41:25
31.
Drbohlav Tomáš
134.2
1
TUR7702
+ 46:10
+46:10
32.
Suchánek Ladislav
153.1
9
XBM7008
+ 65:08
+65:08
H19-39B
8.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fibír Tomáš
72.4
9
FSP7901
+
2.
Dvořáček Petr
76.0
2
TBM7013
+ 3:13
+3:13
3.
Chaloupský David
79.0
2
PHK7103
+ 6:13
+6:13
4.
Kraus Petr
79.4
5
SJC7303
+ 6:56
+6:56
5.
Medlík Jan
80.4
1
SSU
+ 7:52
+7:52
5.
Vaník Tomáš
80.4
1
EKP7405
+ 7:52
+7:52
7.
Martan Jiří
82.3
7
HAR
+ 9:48
+9:48
8.
Blažek Martin
84.0
1
VSP
+ 11:12
+11:12
9.
Hain Jan
85.1
4
SJC7502
+ 12:25
+12:25
10.
Jalový Jaroslav
88.0
9
RBK8145
+ 15:20
+15:20
11.
Vraný Jiří
88.2
5
VLI7507
+ 15:36
+15:36
12.
Tomeš Petr
90.5
1
TZL7503
+ 18:02
+18:02
13.
Stukbauer Jan
91.0
0
EKP8100
+ 18:11
+18:11
14.
Odvody Zdeněk
91.0
4
LPU8206
+ 18:15
+18:15
15.
Horák Pavel
91.5
5
VSP
+ 19:06
+19:06
16.
Kočandrle Petr
94.4
7
VPM7102
+ 21:58
+21:58
17.
Putík Jiří
95.4
8
VLI7506
+ 22:59
+22:59
18.
Fejk Zbyněk
97.2
1
SJC7501
+ 24:32
+24:32
19.
Ševčík Robert
98.0
3
XBM7010
+ 25:14
+25:14
20.
Mudrák Pavel
100.2
0
ACS6919
+ 27:31
+27:31
21.
Ellschloger Zbyněk
104.4
4
LTP7115
+ 31:55
+31:55
22.
Rejholec Michal
106.2
2
BOR7401
+ 33:33
+33:33
23.
Brlica Pavel
107.1
9
SBK7447
+ 34:30
+34:30
24.
Svoboda Radek
107.5
7
VPM6901
+ 35:08
+35:08
25.
Petráň Jiří
108.4
7
VSP7501
+ 35:58
+35:58
26.
Vaněk Jan
111.1
0
FSP7609
+ 38:21
+38:21
27.
Bozdech Dan
113.1
5
VSP7309
+ 40:26
+40:26
28.
Meier Milan
113.5
8
VLI7301
+ 41:09
+41:09
29.
Tichavský Tomáš
125.0
3
EKP7709
+ 52:14
+52:14
30.
Durin Peter
126.0
2
CNR8301
+ 53:13
+53:13
31.
Drtý Aleš
136.4
4
XBM6807
+ 63:55
+63:55
32.
Kubíček Petr
137.2
4
VSP6512
+ 64:35
+64:35
33.
Doležal Pavel
139.4
5
SKL7701
+ 66:56
+66:56
Defilipo Jan
DISK
LTP
Hodoň Miroslav
DISK
VIZ8103
H40-
9.60 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jaroslav
99.1
1
VPM6001
+
2.
Stejskal Petr
105.3
5
EKP5602
+ 6:24
+6:24
3.
Valoušek Zbyněk
114.4
2
VLI5600
+ 15:31
+15:31
4.
Kotas Pavel
118.0
9
PEH5501
+ 18:58
+18:58
5.
Lukavec Míla
121.4
0
TJN4901
+ 22:29
+22:29
6.
Sladký Ivan
127.5
4
ZBM5513
+ 28:43
+28:43
7.
Durin Jan
129.5
8
CNR5401
+ 30:47
+30:47
8.
Kurca Stefan
147.3
4
CNR5701
+ 48:23
+48:23
9.
Najbrt Pavel
148.3
3
VIZ5901
+ 49:22
+49:22
10.
Burian Ladislav
150.1
6
SCP6002
+ 51:05
+51:05
Autrata Vlastimil
DISK
CBA6001
Kolář Jaroslav
DISK
LTP
HE
14.90 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rygl Jarda
114.5
1
XBM7044
+
2.
Ševčík Martin
119.4
3
TBM7632
+ 4:52
+4:52
3.
Podrábský Ctibor
122.2
7
VLI7001
+ 7:36
+7:36
4.
Tomeček Lubomír
122.3
4
ABR7901
+ 7:43
+7:43
5.
Haničák Tomáš
124.1
6
TUR7710
+ 9:25
+9:25
6.
Linhart Aleš
125.0
1
XBM7231
+ 10:10
+10:10
7.
Šrůta Milan
127.1
4
BOR7703
+ 12:23
+12:23
8.
Šabo Mikuláš
127.5
0
VBA7841
+ 12:59
+12:59
9.
Folprecht Eda
128.3
6
TUR7304
+ 13:45
+13:45
10.
Tihon Michal
129.0
2
PHK7905
+ 14:11
+14:11
11.
Lauerman Jan
129.3
7
SJI7419
+ 14:46
+14:46
12.
Jirásek Milan
132.0
4
VSP7403
+ 17:13
+17:13
13.
Hašek Ondřej
132.0
6
VPM6902
+ 17:15
+17:15
14.
Venhoda Milan
134.5
0
SJI7104
+ 19:59
+19:59
15.
Bureš Pavel
134.5
8
XBM7549
+ 20:07
+20:07
16.
Novák Jan
135.0
8
EKP7703
+ 20:17
+20:17
17.
Schwab David
135.3
8
TBM7401
+ 20:47
+20:47
18.
Laciga Zdeněk
136.0
6
VSP5200
+ 21:15
+21:15
19.
Seidl Miroslav
136.1
0
EKP7402
+ 21:19
+21:19
20.
Mach Radovan
137.0
9
TBM6605
+ 22:18
+22:18
21.
Jalový Milan
137.3
2
RBK8347
+ 22:41
+22:41
22.
Kubín Jiří
138.3
7
VSP6001
+ 23:46
+23:46
23.
Wohanka Petr
139.3
6
VRL7305
+ 24:45
+24:45
24.
Wohanka Pavel
140.0
6
VRL7501
+ 25:15
+25:15
25.
Sajal Martin
142.5
3
EKP7803
+ 28:02
+28:02
26.
Arnošt Kamil
147.0
9
VSP7301
+ 32:18
+32:18
27.
Sikora Tomáš
149.5
6
SFM7001
+ 35:05
+35:05
28.
Procházka Jiří
150.0
2
TBM7633
+ 35:11
+35:11
29.
Pašek František
155.3
5
ZUP7601
+ 40:44
+40:44
30.
Mencl Miloslav
158.4
9
VSP6505
+ 43:58
+43:58
31.
Pastuszek Jakub
160.1
9
TZL7500
+ 45:28
+45:28
32.
Kadaník Libor
161.0
3
PHK7204
+ 46:12
+46:12
33.
Husák Václav
168.4
8
SHK7702
+ 53:57
+53:57
34.
Laciga Radek
179.0
4
VSP8200
+ 64:13
+64:13
35.
Vakant
-132.0
0
+-246:51
+-246:51
Kroc Dalibor
DISK
VIZ7408
P
7.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zaoral Petr
34.4
5
TJN
+
2.
Bača Petr
41.3
0
ACS
+ 6:45
+6:45
3.
Janata Martin
43.2
0
DKP8306
+ 8:35
+8:35
4.
Náhlovský David
47.4
9
SMR
+ 13:04
+13:04
5.
Kopal Jan
51.2
5
CHA6501
+ 16:40
+16:40
6.
Chaloupská Pavlína
51.3
2
PHK7051
+ 16:47
+16:47
7.
Marijczuková Markéta
56.2
5
SMR
+ 21:40
+21:40
8.
Bystřičan Robert
62.5
3
ACS
+ 28:08
+28:08
9.
Folprechtová Hana
63.0
3
TUR6955
+ 28:18
+28:18
10.
Mikošková Katka
64.1
2
SMR
+ 29:27
+29:27
11.
Kopalová Iva
71.2
5
CHA6650
+ 36:40
+36:40
12.
Dušek Vladimír
73.4
4
SMR
+ 38:59
+38:59
13.
Ryml Tomáš
76.5
3
SMR
+ 42:08
+42:08
14.
Vokounová Lenka
79.1
7
SHK
+ 44:32
+44:32
15.
Klíčová Kateřina
96.2
8
TBM
+ 61:43
+61:43
16.
Duda Antonín
98.5
1
TJN8705
+ 64:06
+64:06
17.
Landa Ivan
105.5
2
SSU
+ 71:07
+71:07
18.
Pěnkavová Hana
142.2
8
XBM7761
+107:43
+107:43
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz