Kód závodu
0305240085
Název
7. závod jarního žebříčku Hanácké oblasti
Datum
24.05.2003
Místo konáníPtení
Použitá mapaStádlisko, 1:15000, E 5m, stav 2002
PořadatelPTE - Sokol Ptení
Ředitel závoduVáclav Dušek
Hlavní rozhodčíKateřina Mikšíková
Stavitel tratíKarel Foltin
Kategorie
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     RD     T3     T5    

D10
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horčičková Vendula UOL9353 C SK Univerzity Palackého Olomou 22.58
2. Hejlová Zuzana PTE9371 C Sokol Ptení 24.13
3. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šum 29.10
4. Mátlová Pavlína KSU9392 C Klub vytrvalostních sportů Šum 33.59
5. Vítková Lucie PTE9474 C Sokol Ptení 34.12
6. Bubeníčková Petra PTE9373 C Sokol Ptení 34.59
D12
3.00 km, 35 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK Univerzity Palackého Olomou 23.28
2. Štrajtová Štěpánka UOL9151 B SK Univerzity Palackého Olomou 24.27
3. Hrtáňová Jana KSU9192 C Klub vytrvalostních sportů Šum 25.11
4. Dittrichová Zuzana KON9175 B KOB Konice 27.18
5. Žaludková Petra TZL9251 C SKOB Zlín 28.24
6. Chromečková Martina SSU9262 C SK Severka Šumperk 29.13
7. Křečková Lenka ZPV9271 C KOB Železárny Prostějov 31.16
8. Kejíková Ivona PTE9281 C Sokol Ptení 32.05
9. Szekuliczová Kristýn KON925 C KOB Konice 32.31
10. Mlčochová Zuzana KON926 C KOB Konice 34.21
11. Karásková Zuzana PTE9173 C Sokol Ptení 36.10
12. Vymazalová Klára PTE9179 C Sokol Ptení 39.11
13. Janečková Adriana CEL9161 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 40.04
14. Krejčí Anna PTE9171 C Sokol Ptení 41.47
15. Grulichová Helena JPV9292 C SK Prostějov 45.50
16. Konečná Kristýna PTE9180 C Sokol Ptení 52.10
17. Sklenářová Radka SBR9250 C SKOB Bruntál 116.34
Zapletalová Simona PTE9177 C Sokol Ptení DISK
Mehésová Hana ZLH9151 C TJ Zlaté Hory DISK
D14
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Poklopová Lenka UOL8951 B SK Univerzity Palackého Olomou 28.55
2. Staňková Štěpánka SSU8992 B SK Severka Šumperk 30.30
3. Jakobová Adélka UOL9052 B SK Univerzity Palackého Olomou 31.18
4. Králová Michaela SSU9022 C SK Severka Šumperk 32.36
5. Vozdová Klára KSU8964 B Klub vytrvalostních sportů Šum 33.20
6. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ Sokol Plumlov 33.34
7. Pilcová Barbora OBR8977 B SK SKI-SPORT Bruntál 33.48
8. Kohoutová Markéta PTE8981 C Sokol Ptení 50.24
9. Kocarova Barbora ABR9051 C A-team Bruntál 50.32
10. Pudilová Radka UOL9057 B SK Univerzity Palackého Olomou 53.57
11. Hladíková Helena UOL8953 C SK Univerzity Palackého Olomou 58.23
12. Stawaritschová Krist CEL8972 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 62.48
Kaprálová Hana PLU9082 C TJ Sokol Plumlov DISK
D16
4.00 km, 105 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Žaloudíková Radka KRN8852 B TJ Loko Krnov 49.26
2. Popelková Zuzana PTE8882 B Sokol Ptení 50.06
3. Adámková Klára KSU8899 B Klub vytrvalostních sportů Šum 57.22
4. Knejpová Lucie PTE8770 C Sokol Ptení 58.48
5. Pavlíková Barbora ZLH8750 C TJ Zlaté Hory 61.52
6. Karásková Lenka PTE8881 C Sokol Ptení 71.22
7. Zdráhalová Kristýna UOL8765 C SK Univerzity Palackého Olomou 76.55
8. Krejčí Eliška PTE8884 C Sokol Ptení 77.14
D18
5.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Polcerová Lenka ABR8652 B A-team Bruntál 61.12
2. Frýdlová Lenka KRN8659 B TJ Loko Krnov 63.06
3. Kamasová Veronika PLU8682 C TJ Sokol Plumlov 77.35
4. Černohorská Anna CEL8679 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 81.07
D21
6.00 km, 120 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Křístková Veronika JPV8379 R SK Prostějov 54.15
1. Pilcová Petra OBR6666 C SK SKI-SPORT Bruntál 54.15
3. Hoffmannová Johana JPV7852 C SK Prostějov 55.48
4. Janošíková Lenka UOL7651 C SK Univerzity Palackého Olomou 56.47
5. Horčičková Eva UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou 57.27
6. Jurečková Leona ABR7752 C A-team Bruntál 59.10
7. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 65.01
8. Uchytilová Jana JPV6677 C SK Prostějov 65.40
9. Voráčová Jaroslava SSU8296 C SK Severka Šumperk 66.40
10. Vidmuchová Martina JPV7175 C SK Prostějov 67.45
11. Osladilová Martina STE7552 C SK SKI-OB Šternberk 68.11
12. Šišková Vladimíra UOL8456 B SK Univerzity Palackého Olomou 70.13
13. Urbanová Edita UOL7454 C SK Univerzity Palackého Olomou 76.29
14. Oujeská Aneta ADA7652 C TJ Spartak Adamov 76.44
15. Rozsívalová Helena SSU7091 C SK Severka Šumperk 79.20
Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D35
5.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Václavková Zdenka STE6450 C SK SKI-OB Šternberk 52.57
2. Skácelová Naďa KON6183 C KOB Konice 53.34
3. Jirková Renata LOL6553 C SK OK Olomouc 54.05
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 58.53
5. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 60.02
6. Štáblová Jitka SSU5350 C SK Severka Šumperk 60.25
7. Strachotová Eva SSU6099 C SK Severka Šumperk 63.32
8. Kiprá Zdena SBR6550 C SKOB Bruntál 64.43
9. Pavlíková Hana ZLH5950 C TJ Zlaté Hory 66.37
10. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 70.23
11. Vavrečková Ivana JPV6363 C SK Prostějov 70.42
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 71.17
13. Šimková Hana UOL6653 C SK Univerzity Palackého Olomou 71.48
14. Dudíková Eva JPV5757 C SK Prostějov 79.06
15. Žaloudíková Marie KRN6451 C TJ Loko Krnov 79.43
16. Špacírová Danuše UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou 85.59
17. Seitlerová Pavla ZLH6850 C TJ Zlaté Hory 90.30
18. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 95.32
19. Černohorská Věra CEL5979 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 96.57
Chmelařová Blanka JPV6779 C SK Prostějov DISK
D45
3.00 km, 85 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
H10
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sukeník Mojmír KRN9301 C TJ Loko Krnov 23.45
2. Holinka Lukáš PTE9421 C Sokol Ptení 24.56
3. Stanek Tomas SSU.... C SK Severka Šumperk 33.34
4. Kotrle Kamil UOL9402 C SK Univerzity Palackého Olomou 34.09
5. Polcer Jiří ABR9302 C A-team Bruntál 37.14
6. Pavlík Marek ZLH9501 C TJ Zlaté Hory 37.49
7. Chmelař Martin JPV9505 C SK Prostějov 49.10
8. Polcer Petr ABR9303 C A-team Bruntál 55.49
9. Sklenář Martin SBR9501 C SKOB Bruntál 69.31
Lacina Lukáš KSU9304 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK
H12
3.00 km, 65 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Věžník Václav ADA9201 B TJ Spartak Adamov 22.46
2. Křeček Jan ZPV9111 C KOB Železárny Prostějov 28.00
3. Strečko Marek ZLH9101 B TJ Zlaté Hory 28.02
4. Benc Martin SSU9143 B SK Severka Šumperk 31.50
5. Adam Jan PTE9121 C Sokol Ptení 35.51
6. Holinka Matouš PTE9222 C Sokol Ptení 40.01
7. Zapletal Martin CEL9105 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 44.26
8. Rozsíval Alois SSU9142 C SK Severka Šumperk 45.09
9. Soldán Michal ZPV9137 C KOB Železárny Prostějov 48.01
10. Kopilčák Jiří ZLH9104 C TJ Zlaté Hory 49.11
11. Brandejský Tomáš KSU9140 C Klub vytrvalostních sportů Šum 57.47
12. Najbr Ondřej KON9223 C KOB Konice 64.42
13. Lorenc Jakub UOL9203 C SK Univerzity Palackého Olomou 70.35
14. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum 72.56
15. Ostřanský Filip SSU9243 C SK Severka Šumperk 73.59
Seitler Milan ZLH9102 B TJ Zlaté Hory DISK
Kočí Adam KON9131 C KOB Konice DISK
H14
4.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Štěpánek Radek PLU8923 B TJ Sokol Plumlov 25.58
2. Řeháček Jakub ABR8902 B A-team Bruntál 29.29
3. Žaludek Jindřich TZL8904 B SKOB Zlín 33.59
4. Štrajt Michal UOL8903 B SK Univerzity Palackého Olomou 34.41
5. Věžník Antonín ADA9001 B TJ Spartak Adamov 36.00
6. Vozda Vojtěch KSU9043 B Klub vytrvalostních sportů Šum 36.22
7. Panovec Jan OTK8931 B Jiskra Otrokovice 37.43
8. Ostřanský Josef SSU9011 C SK Severka Šumperk 37.52
9. Benc Tomáš SSU8943 B SK Severka Šumperk 38.24
10. Popelka Pavel PTE9032 B Sokol Ptení 38.41
11. Jeřábek Vojtěch PLU8921 B TJ Sokol Plumlov 38.43
12. Klíma Marek ZLH8902 C TJ Zlaté Hory 39.36
13. Kolář Rudolf ABR8901 C A-team Bruntál 39.56
14. Opletal Jaroslav SSU9010 C SK Severka Šumperk 41.35
15. Vašíček Michal UOL8908 C SK Univerzity Palackého Olomou 41.37
16. Zapletal Lukáš PTE8936 B Sokol Ptení 41.52
17. Coufal Radek SSU9042 C SK Severka Šumperk 42.02
18. Kučera Jan KON9037 C KOB Konice 42.03
19. Janů Zdeněk KSU9045 B Klub vytrvalostních sportů Šum 42.50
20. Matús Eduard SSU8948 C SK Severka Šumperk 44.06
21. Dudík Petr JPV8917 C SK Prostějov 45.14
22. Mátl Martin KSU9041 C Klub vytrvalostních sportů Šum 46.57
23. Holinek Tomáš SSU9013 C SK Severka Šumperk 47.27
24. Procházka Lukáš SSU8947 C SK Severka Šumperk 50.00
25. Vítek Michal PTE9031 C Sokol Ptení 50.31
26. Suchý Matěj KSU8942 C Klub vytrvalostních sportů Šum 51.50
27. Kamas Ondřej PLU8927 C TJ Sokol Plumlov 53.56
28. Slivečka Jan OBR8909 C SK SKI-SPORT Bruntál 58.02
29. Vojtek Jan KSU8941 C Klub vytrvalostních sportů Šum 60.28
30. Černohorský Ladislav CEL8927 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 61.16
31. Vavrečka Michal JPV9032 C SK Prostějov 62.40
32. Krul Petr PTE9034 C Sokol Ptení 63.00
33. Pospíšil Jan JPV9039 C SK Prostějov 67.41
Chudoba Jan JPV8918 C SK Prostějov DISK
Gajdoš Jan JPV8913 C SK Prostějov DISK
H16
5.00 km, 115 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Genčur Roman KSU8749 B Klub vytrvalostních sportů Šum 39.13
2. Zdráhal Tomáš UOL8801 B SK Univerzity Palackého Olomou 41.47
3. Schmid Vladimír ADA8701 B TJ Spartak Adamov 47.44
4. Hladík Ladislav UOL8804 B SK Univerzity Palackého Olomou 52.57
5. Švec Martin PTE8832 B Sokol Ptení 55.25
6. Špacír Jan UOL8805 B SK Univerzity Palackého Olomou 56.27
7. Hrazdil Vojtěch PTE8834 C Sokol Ptení 63.01
8. Hrabal Tomáš JPV8732 C SK Prostějov 71.51
9. Reiter Michal JPV8833 C SK Prostějov 75.07
10. Vavrečka Petr JPV8811 C SK Prostějov 81.25
H18
6.00 km, 135 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Klváček Aleš JPV8527 B SK Prostějov 45.07
2. Žaloudík Jiří VRB8602 B SK při gymnáziu Vrbno pod Prad 46.21
3. Pavlík Ondřej ZLH8601 B TJ Zlaté Hory 60.58
4. Šiška Antonín UOL8601 B SK Univerzity Palackého Olomou 63.51
5. Doseděl Tomáš CEL8515 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 67.43
6. Soukup Tomáš CEL8606 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 80.02
H21
9.00 km, 160 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum 57.14
2. Maťátko Miloslav STE6703 C SK SKI-OB Šternberk 59.36
3. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 61.27
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 62.42
5. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 62.54
6. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 64.21
7. Zavřel Michal KRN6804 C TJ Loko Krnov 64.48
8. Neumann Jaroslav TJN5902 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67.55
9. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 68.51
10. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 69.46
11. Soldán Vladimír ZPV6526 C KOB Železárny Prostějov 72.04
12. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 72.12
13. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 77.29
14. Uchytil Vlastimil JPV6117 C SK Prostějov 79.14
15. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum 82.34
16. Moskva Roman ZLH7501 C TJ Zlaté Hory 82.56
17. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 84.29
18. Vlach Jan JPV8237 C SK Prostějov 86.37
19. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 89.20
20. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 91.16
21. Navrátil Antonín UOL5301 C SK Univerzity Palackého Olomou 91.29
22. Vodička Luděk SBR7705 C SKOB Bruntál 102.46
23. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov 111.20
24. Bartoš Jan UOL7609 C SK Univerzity Palackého Olomou 113.17
25. Pečenka Vratislav ADA7434 C TJ Spartak Adamov 113.27
Březina Jan SSU8444 B SK Severka Šumperk DISK
H35
7.00 km, 105 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Strachota Jaroslav SSU5600 C SK Severka Šumperk 49.34
2. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 50.42
3. Zdráhal Robert STE5707 C SK SKI-OB Šternberk 53.13
4. Šimek Roman UOL6503 C SK Univerzity Palackého Olomou 54.42
5. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov 57.11
6. Jeřábek Luboš PLU6112 C TJ Sokol Plumlov 57.54
7. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 60.56
8. Vondra Ivo HKR6601 C 62.43
9. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 63.36
10. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 66.49
11. Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk 68.10
12. Vavrečka Jiří JPV6313 C SK Prostějov 69.44
13. Nedoma Ladislav KNH60,, C SK Kostelec na Hané 70.56
14. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 71.18
15. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum 72.03
16. Zachař Zdeněk ZLH5902 C TJ Zlaté Hory 76.15
17. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 81.01
18. Kamas Josef PLU6105 C TJ Sokol Plumlov 83.38
Kotrle Miroslav UOL C SK Univerzity Palackého Olomou DISK
H45
6.00 km, 115 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Peths Pavel KRN5801 C TJ Loko Krnov 40.58
2. Jirka Jiří LOL5501 C SK OK Olomouc 46.59
3. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB Železárny Prostějov 47.28
4. Černohorský Ladislav CEL5627 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 52.57
5. Skácel Jaroslav..... KON4601 C KOB Konice 55.15
6. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK Univerzity Palackého Olomou 56.28
7. Sukeník Mojmír KRN5202 C TJ Loko Krnov 57.38
8. Janošík Antonín UOL5201 C SK Univerzity Palackého Olomou 58.42
9. Šnyrch František UOL4902 C SK Univerzity Palackého Olomou 59.11
10. Slivečka Jaromír OBR5306 C SK SKI-SPORT Bruntál 64.01
11. Pečenka Vratislav ADA5112 C TJ Spartak Adamov 65.11
12. Březina Vladimír SSU5847 C SK Severka Šumperk 66.01
13. Žaludek Jindřich TZL5410 C SKOB Zlín 68.26
14. Vala Miroslav OBR.... C SK SKI-SPORT Bruntál 68.47
H55
3.00 km, 85 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Toman Stanislav ABR4801 C A-team Bruntál 31.01
2. Skoupý Kamil STE4501 C SK SKI-OB Šternberk 32.46
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 36.30
4. Fic Ivan ZPV4413 C KOB Železárny Prostějov 44.51
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB Železárny Prostějov 46.11
6. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 47.06
7. Uhmann Hubert SSU2600 C SK Severka Šumperk 53.00
8. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB Železárny Prostějov 55.53
RD
2.00 km, 25 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Grulichová Lucie JPV9999 C SK Prostějov 30.19
2. Hejlová Lucie PTE9653 C Sokol Ptení 30.54
3. Kotrle Viktor UOL C SK Univerzity Palackého Olomou 34.45
4. Spurná Martina PTE95.. C Sokol Ptení 35.12
5. Švécar Rostislav PTE9502 C Sokol Ptení 36.49
6. Vavrečka Lukáš JPV9702 C SK Prostějov 38.22
7. Pilcová Sabina OBR9850 C SK SKI-SPORT Bruntál 39.53
8. Krulová Martina PTE9654 C Sokol Ptení 44.49
9. Panovec Krystof OTK.... C Jiskra Otrokovice 53.10
10. Urban Michal UOL C SK Univerzity Palackého Olomou 83.13
Hunka David PTE.... C Sokol Ptení DISK
T3
3.00 km, 90 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Polcerová Jana ABR61.. C A-team Bruntál 71.54
2. Doleželová Milena LOL.... C SK OK Olomouc 80.22
3. Vítková Miroslava PTE C Sokol Ptení 81.50
T5
6.00 km, 115 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Polcer Václav ABR58.. C A-team Bruntál 89.52
2. Šemberková Helena ZLH C TJ Zlaté Hory 114.47