Kód závodu
030507
Název
NOB Lučice
Datum
07.05.2003
PořadatelJHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55    

D16
5.80 km, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Karochová Simona DKP8853 A SK Kotlářka Praha 35:23
2. Dlouhá Marie DKP8756 A SK Kotlářka Praha 39:20 +3:57
3. Lada Králová SSU8799 A SK Severka Šumperk 39:38 +4:15
4. Hančíková Hana TZL8852 A SKOB Zlín 40:43 +5:20
5. Hermanová Zuzana LPU8752 A TJ Loko Pardubice 42:56 +7:33
6. Vlažná Lucie LCE8762 A TJ Slovan Luhačovice 43:07 +7:44
7. Soukupová Lucie SJC8951 B Sportcentrum Jičín 43:14 +7:51
8. Kopalová Markéta VLI8750 VSK Slavia TU Libere 43:49 +8:26
9. Klečková Lucie AOV8852 A Aktivní pohyb Baník 45:39 +10:16
10. Bochenková Martina DKP8758 B SK Kotlářka Praha 47:06 +11:43
11. Hyblová Lenka ZBM8754 SK Žabovřesky Brno 47:38 +12:15
12. Stratilová Marie ZBM8751 B SK Žabovřesky Brno 50:36 +15:13
13. Bochenková Ivana DKP8950 A SK Kotlářka Praha 52:46 +17:23
14. Sýkorová Radka SJC8851 B Sportcentrum Jičín 52:57 +17:34
15. Kopáčková Iva CHT8851 B SK Chrast 65:20 +29:57
16. Kakrdová Iva SJC8757 B Sportcentrum Jičín 67:04 +31:41
17. Mrštíková Květa LPU8753 A TJ Loko Pardubice 72:02 +36:39
18. Matušová Petra SJC8755 C Sportcentrum Jičín 72:58 +37:35
D18
6.80 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Procházková Zuzana SJC8551 A Sportcentrum Jičín 44:38
2. Krčálová Veronika LPU8557 A TJ Loko Pardubice 46:04 +1:26
3. Zatloukalová Lenka JPV8577 A SK Junior Prostějov 47:16 +2:38
4. Hrušková Lenka OSN8569 A SK Orient. sporty No 51:23 +6:45
5. Panchártková Jana PHK8569 A OK 99 Hradec Králové 52:09 +7:31
6. Duchová Iveta LPU8654 A TJ Loko Pardubice 52:24 +7:46
7. Tichovská Martina PGP8658 A SK Praga 53:53 +9:15
8. Kousalová Karolina SJC8552 A Sportcentrum Jičín 59:25 +14:47
9. Fukátková Pavla LPU8552 A TJ Loko Pardubice 61:19 +16:41
10. Spurná Martina PGP8556 A SK Praga 61:30 +16:52
11. Hrouzová Pavlína VRB8559 A SK při gymnáziu Vrbn 66:15 +21:37
12. Krafková Lucie BOR8650 A OK Jiskra Nový Bor 66:24 +21:46
13. Kratschmerová Kateři VRB8558 A SK při gymnáziu Vrbn 69:30 +24:52
14. Mališová Barbora DKP8654 B SK Kotlářka Praha 71:21 +26:43
15. Zemanová Šárka SJI8553 A OK Jihlava 73:53 +29:15
16. Otrusinová Jana TZL8658 A SKOB Zlín 80:33 +35:55
17. Mikulová Ada SJC8668 B Sportcentrum Jičín 84:30 +39:52
18. Štekovičová Kateřina TZL8663 B SKOB Zlín 87:08 +42:30
19. Klajblová Kristýna HAV8555 B SKOB Baník Havířov DISK-LIM: +31904:48
Kantorová Lucie TRI8654 A TJ TŽ Třinec DISK
Krejčíková Barbora TZL8551 B SKOB Zlín DISK
D20
5.90 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Przyczková Michaela TRI8461 E TJ TŽ Třinec 55:03
2. Kalenská Romana SJC8351 R Sportcentrum Jičín 55:35 +0:32
3. Brožková Radka SJC8456 A Sportcentrum Jičín 58:38 +3:35
4. Dočkalová Martina LPU8357 E TJ Loko Pardubice 61:04 +6:01
5. Mezníková Lenka PGP8453 B SK Praga 66:50 +11:47
6. Machová Jiřina JIL8452 A OK Jilemnice 75:25 +20:22
7. Kovářová Kristýna DKP8450 A SK Kotlářka Praha 75:41 +20:38
8. Tvarůžková Petra SJI8452 A OK Jihlava 81:00 +25:57
9. Křístková Veronika JPV8379 R SK Junior Prostějov 82:42 +27:39
10. Roudná Jana LPU8351 B TJ Loko Pardubice 92:58 +37:55
D21
8.80 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Stehnová Zuzana DKP8150 E SK Kotlářka Praha 52:31
2. Navrátilová Iva PHK7554 E OK 99 Hradec Králové 54:01 +1:30
3. Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 55:57 +3:26
4. Topinková Monika BOR8054 E OK Jiskra Nový Bor 56:25 +3:54
5. Kovaříková Mária TRI6950 E TJ TŽ Třinec 56:32 +4:01
6. Veronika Kupcová EKP7850 R VŠTJ Ekonom Praha 57:12 +4:41
7. Kolářová Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 57:13 +4:42
8. Nováková Kateřina TRI8251 E TJ TŽ Třinec 58:00 +5:29
9. Šolínová Lucie PHK8055 R OK 99 Hradec Králové 59:11 +6:40
10. Baldriánová Barbora VSP7850 R USK Praha 60:49 +8:18
11. Chudíková Barbora SJI7850 R OK Jihlava 61:08 +8:37
12. Waldová Lucie DKP8154 R SK Kotlářka Praha 62:07 +9:36
13. Bořánková Kristýna VSP7054 C USK Praha 65:46 +13:15
14. Jahnová Anežka VSP8150 R USK Praha 66:13 +13:42
15. Klimplová Zuzana LPU8151 C TJ Loko Pardubice 67:10 +14:39
16. Koblížková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar 67:23 +14:52
17. Podmolíková Dagmar TZL7155 E SKOB Zlín 69:11 +16:40
18. Langpaulová Anna SCP8257 R AC Sparta Praha 70:16 +17:45
19. Martina Volfová EKP8051 R VŠTJ Ekonom Praha 72:20 +19:49
20. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 72:25 +19:54
21. Jiřištová Zuzana JIL8254 R OK Jilemnice 73:02 +20:31
22. Kupcová Kristina VSP7752 C USK Praha 74:30 +21:59
23. Jana Zurynková EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 82:34 +30:03
24. Novotná Karolína LPU7353 C TJ Loko Pardubice 82:59 +30:28
25. Doležalová Lenka SHK8256 TJ Slavia Hradec Krá 107:41 +55:10
Klimplová Lenka LPU7951 R TJ Loko Pardubice DISK
D35
7.90 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Čermáková Renata LPU6553 C TJ Loko Pardubice 70:28
2. Jana Bochenková EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 76:36 +6:08
D40
7.70 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Glabazňová Jana AOP6151 C NORD Slavia Minerva 47:23
2. Víchová Ladislava LPU5851 C TJ Loko Pardubice 94:29 +47:06
3. Vilnerová Eva LPU6054 C TJ Loko Pardubice 118:15 +70:52
D45
7.20 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C SKP Žďár nad Sázavou 59:17
2. Mrštíková Hana LPU5552 C TJ Loko Pardubice 96:38 +37:21
3. Janská Iva KIM5795 C MDDM Kuřim 143:01 +83:44
Kuchařová Ada TBM5855 C TJ Tesla Brno DISK
D50
4.60 km, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 51:54
H16
8.20 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Beneš Jan SJC8703 A Sportcentrum Jičín 39:18
2. Drobnik Michal SJC8709 A Sportcentrum Jičín 44:06 +4:48
3. Holas Štěpán SJC8702 A Sportcentrum Jičín 47:10 +7:52
4. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 50:39 +11:21
5. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 50:44 +11:26
6. Nečas Tomáš TZL8801 B SKOB Zlín 51:25 +12:07
7. Lastuvka Jan TRI8704 B TJ TŽ Třinec 51:26 +12:08
8. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 52:39 +13:21
9. Vojtěch Král SSU8841 A SK Severka Šumperk 53:38 +14:20
10. Bořil Tomáš OSN8833 A SK Orient. sporty No 54:15 +14:57
11. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 58:37 +19:19
12. Rajnosek Matej SJI8810 OK Jihlava 61:13 +21:55
13. Perůtka Jan LCE8801 A TJ Slovan Luhačovice 61:48 +22:30
14. Špicar Petr SJC8801 A Sportcentrum Jičín 63:53 +24:35
15. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 64:49 +25:31
16. Kočí Martin VBM8702 B VSK MZLU Brno 64:52 +25:34
17. Javůrek Tomáš VRB8701 A SK při gymnáziu Vrbn 65:27 +26:09
18. Kudláček Tomáš TZL8713 B SKOB Zlín 66:44 +27:26
19. Mališ Jiří DKP8806 B SK Kotlářka Praha 69:42 +30:24
20. Eid Michal TZL8707 B SKOB Zlín 70:50 +31:32
21. Krajíček Vojtěch JIL8805 B OK Jilemnice 72:58 +33:40
22. Panovec Jan OTK8931 Jiskra Otrokovice 74:39 +35:21
23. Matyk Tomáš LPU8805 B TJ Loko Pardubice 75:04 +35:46
24. Hruška Ondřej OSN8935 B SK Orient. sporty No 77:05 +37:47
H18
10.00 km, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rajnošek Zdeněk JIL8506 A OK Jilemnice 55:11
2. Palas Jan SJC8507 A Sportcentrum Jičín 55:29 +0:18
3. Falta Ondřej JIL8502 A OK Jilemnice 55:41 +0:30
4. Kafka Tomáš SJI8504 B OK Jihlava 61:30 +6:19
5. Stehlík Martin ZBM8503 A SK Žabovřesky Brno 61:52 +6:41
6. Henych Martin VLI8601 VSK Slavia TU Libere 65:23 +10:12
7. Skyva Jan PGP8501 A SK Praga 65:53 +10:42
8. Dlabaja Štěpán VRB8508 A SK při gymnáziu Vrbn 67:42 +12:31
9. Peths Matěj VRB8507 A SK při gymnáziu Vrbn 69:38 +14:27
10. Svoboda Petr SHK8508 B TJ Slavia Hradec Krá 73:28 +18:17
11. Drobník Lukáš SJC8506 A Sportcentrum Jičín 73:35 +18:24
12. Jánský Petr ZBM8603 A SK Žabovřesky Brno 74:32 +19:21
13. Jalový Vlastimil RBK8604 A SK Radioklub Blansko 77:24 +22:13
14. Preissler Adam HAV8608 A SKOB Baník Havířov 79:18 +24:07
15. Pracný Jakub ZBM8614 SK Žabovřesky Brno 79:46 +24:35
16. Brabač Lukáš SCP8505 B AC Sparta Praha 82:46 +27:35
17. Jiráček Josef JHB8503 A TJ Jiskra Havlíčkův 84:44 +29:33
18. Svoboda Martin SJI8602 B OK Jihlava 99:37 +44:26
19. Žaloudík Jiří VRB8602 B SK při gymnáziu Vrbn 100:46 +45:35
20. Kopáček Jan CHT8510 A SK Chrast 112:17 +57:06
Svoboda Aleš ZBM8600 SK Žabovřesky Brno DISK
Kokojan David JPV8535 A SK Junior Prostějov DISK
H20
12.90 km, 20 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Štěrba Zbyněk LPU8304 E TJ Loko Pardubice 69:58
2. Procházka Jan PGP8407 A SK Praga 73:08 +3:10
3. Krčál Jaroslav LPU8407 A TJ Loko Pardubice 75:20 +5:22
4. Marcaník Jan TZL8402 A SKOB Zlín 77:22 +7:24
5. Jalový Milan RBK8347 A SK Radioklub Blansko 82:30 +12:32
6. Žaloudek Petr DKP8304 R SK Kotlářka Praha 83:28 +13:30
7. Zedníček Václav HOB8403 A SKOB HOBES Horní Ben 88:27 +18:29
8. Brož Marek TUR8402 TJ Turnov 90:31 +20:33
9. Váňa Martin TUR8401 B TJ Turnov 93:52 +23:54
10. Matyk Jaroslav LPU8406 A TJ Loko Pardubice 95:11 +25:13
11. Novota Matěj ZBM8303 SK Žabovřesky Brno 118:41 +48:43
12. Kořínek Jindřich TUR8406 B TJ Turnov 130:56 +60:58
13. Hermann Tomáš VBM8301 C VSK MZLU Brno DISK-LIM: +31879:28
Jansa Jiří CHT8402 A SK Chrast DISK
H21
12.60 km, 25 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Henych Petr VLI6001 VSK Slavia TU Libere 77:17
2. Ticháček Radek DLI7801 E Dukla Liberec 79:29 +2:12
3. Vítek Petr PHK7601 R OK 99 Hradec Králové 79:58 +2:41
4. Fučík Karel VBM7246 R VSK MZLU Brno 80:34 +3:17
5. Kazda Ondřej SJC8202 R Sportcentrum Jičín 80:37 +3:20
6. Kolařík Tomáš BOR7809 R OK Jiskra Nový Bor 81:18 +4:01
7. Matějů Michal PGP7701 C SK Praga 81:46 +4:29
8. Miroslav Seidl EKP7402 R VŠTJ Ekonom Praha 82:25 +5:08
9. Jirásek Aleš LPU7601 R TJ Loko Pardubice 82:42 +5:25
10. Žemlík Pavel TZL7135 C SKOB Zlín 82:48 +5:31
11. Voráček Michal PGP8009 R SK Praga 82:54 +5:37
12. Tesař Pavel PGP7708 R SK Praga 84:20 +7:03
13. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 84:24 +7:07
14. Hovorka Jan LPU7907 C TJ Loko Pardubice 84:53 +7:36
15. Baier Martin TUR7603 TJ Turnov 86:08 +8:51
16. Kučera Jan VSP7302 R USK Praha 86:56 +9:39
17. Šabo Mikuláš ZBM7820 SK Žabovřesky Brno 89:22 +12:05
18. Kárník Jan LPU7811 C TJ Loko Pardubice 89:40 +12:23
19. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 90:24 +13:07
20. Udržal Tomáš LPU8002 R TJ Loko Pardubice 91:03 +13:46
21. Klech Richard HOB7201 E SKOB HOBES Horní Ben 93:10 +15:53
22. Podmolík Tomáš TZL6915 R SKOB Zlín 93:26 +16:09
23. Macek Martin PHK7102 R OK 99 Hradec Králové 94:23 +17:06
24. Zicha Jiří LCE7708 R TJ Slovan Luhačovice 94:26 +17:09
25. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 94:33 +17:16
26. Kopec Tomáš VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava 94:37 +17:20
27. Vodička Jan SJC8201 E Sportcentrum Jičín 94:44 +17:27
28. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 95:21 +18:04
29. Vlach Jaromír PHK8108 R OK 99 Hradec Králové 95:26 +18:09
30. Hadač Miroslav AOP6501 C NORD Slavia Minerva 97:02 +19:45
31. Pasek Frantisek SLA7600 C SKOB Slaný 97:13 +19:56
32. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 97:48 +20:31
33. Bořánek Petr VSP7000 R USK Praha 98:56 +21:39
34. Zlámal Petr PHK7004 C OK 99 Hradec Králové 101:24 +24:07
35. Urban Jan SBK7537 C TJ Start Blansko 102:41 +25:24
36. Přikryl Petr PBM6707 C TJ Spartak První Brn 102:44 +25:27
37. Černý Michal PHK8005 R OK 99 Hradec Králové 104:30 +27:13
38. Gregor Martin VSP7701 C USK Praha 104:32 +27:15
39. Klimenko Igor ZBM8008 SK Žabovřesky Brno 104:40 +27:23
40. Zavřel Michal KRN6804 TJ Loko Krnov 105:24 +28:07
41. Fátor Jan SHK7907 TJ Slavia Hradec Krá 106:19 +29:02
42. Boudný Jan SCP7417 R AC Sparta Praha 108:27 +31:10
43. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 108:54 +31:37
44. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 109:48 +32:31
45. Kotecký Ondřej PGP7703 C SK Praga 110:00 +32:43
46. Bláha Jan SHK8215 TJ Slavia Hradec Krá 112:58 +35:41
47. Kurfurst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakult 118:27 +41:10
48. Janda Martin SRK8002 C SOOB Spartak Rychnov 120:54 +43:37
49. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Krá 126:03 +48:46
50. Hrouda Petr VBM6900 C VSK MZLU Brno 133:22 +56:05
51. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 133:47 +56:30
52. Trčka Jan LCE8202 C TJ Slovan Luhačovice 141:08 +63:51
53. Princl Pavel MLA7809 C MLOK Mariánské Lázně DISK-LIM: +31871:48
54. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč DISK-LIM: +31872:06
55. Křivánek Martin ABM7312 C DISK-LIM: +31872:25
Kovář Miroslav DKP8103 R SK Kotlářka Praha DISK
Kazda Jiří SJC8006 R Sportcentrum Jičín DISK
Prášil Marek SJI7313 E OK Jihlava DISK
Vaněk Petr TJH7302 C TJ OK Tolar DISK
Strnad Jiří PHK7105 OK 99 Hradec Králové DISK
Hanslián David LCE7835 R TJ Slovan Luhačovice DISK
Bukovac Maroš ZBM7605 R SK Žabovřesky Brno DISK
Skripnik Štěpán TAP7901 R KOB TRETRA Praha DISK
Jan Novák EKP7703 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Bašus Petr SCP7400 R AC Sparta Praha DISK
H35
6.80 km, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vavrys Petr LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice 58:39
2. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 66:36 +7:57
3. Kaplan Jan LPU6401 C TJ Loko Pardubice 67:25 +8:46
4. Mlynárik Peter ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno 70:21 +11:42
5. Brlica Pavel TBM6517 C TJ Tesla Brno 72:00 +13:21
6. Stárek Filip TUR6602 TJ Turnov 76:11 +17:32
7. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 78:18 +19:39
8. Jan Pecka EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 95:36 +36:57
9. Heinrich Petr AOP6601 C NORD Slavia Minerva 106:52 +48:13
H40
8.00 km, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Král Jiří SSU5941 SK Severka Šumperk 54:44
2. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C TJ Tesla Brno 55:17 +0:33
3. Rajnošek Zdeněk LUJ6301 C ŠSK Hugo při ZŠ Luka 57:42 +2:58
4. Vystavěl Dušan JPV6317 C SK Junior Prostějov 63:26 +8:42
5. Roudný Václav LPU6102 C TJ Loko Pardubice 65:18 +10:34
6. Matyk Jaroslav LPU6202 C TJ Loko Pardubice 75:47 +21:03
7. Kopáček Miroslav CHT6049 SK Chrast 85:18 +30:34
8. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 91:17 +36:33
9. Panovec Vladan OTK6201 Jiskra Otrokovice 108:22 +53:38
Kamenický Radan OSN6004 C SK Orient. sporty No DISK
H45
6.80 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hruška Jiří OSN5501 C SK Orient. sporty No 39:33
2. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 41:15 +1:42
3. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 42:16 +2:43
4. Peths Pavel KRN5801 TJ Loko Krnov 44:02 +4:29
5. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Krá 49:16 +9:43
6. Krafka Jiří BOR5500 C OK Jiskra Nový Bor 52:15 +12:42
7. Červinka Stanislav OKP5701 C SK OK 24 Praha 52:28 +12:55
8. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 62:52 +23:19
9. Vícha Vladimír LPU5801 C TJ Loko Pardubice 68:22 +28:49
10. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 74:41 +35:08
11. Hostinský Jiří LPU5501 C TJ Loko Pardubice 79:02 +39:29
12. Procházka Antonín DCE5505 Sokol Dobřichovice DISK-LIM: +31909:53
H50
6.20 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 VSK Slavia TU Libere 36:14
2. Škoda Přemek VLI5301 VSK Slavia TU Libere 40:50 +4:36
3. Erlebach Josef LTU5201 TJ Loko Trutnov 49:29 +13:15
4. Farář Václav LPU5201 C TJ Loko Pardubice 50:27 +14:13
5. Dlabaja Vladimír TZL5315 C SKOB Zlín 55:06 +18:52
6. Mrštík Václav LPU5002 C TJ Loko Pardubice 62:48 +26:34
H55
6.20 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C SKP Žďár nad Sázavou 42:16
2. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Pr 48:17 +6:01
3. Nosál Stanislav SLA4600 C SKOB Slaný 49:36 +7:20
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 57:52 +15:36
5. Pospíšil Jiří PZR4321 C SKP Žďár nad Sázavou 62:11 +19:55