Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 2001
Kód závodu
01PMZ1753
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 2001
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.06.2001
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Kategorie
D18
D20
D21
H18
H21
D18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Duchová Iveta
Loko Pardubice
90:25
2.
Dokoupilová Radka
MZLU Brno
90:44
3.
Bohunská Jana
Loko Krnov
93:14
4.
Doležalová Vendula
OK 99 Hr. Králové
93:26
5.
Fukátková Pavla
Loko Pardubice
93:55
6.
Hrušková Lenka
OS Nové Město n/M
95:14
7.
Panchártková Jana
OK 99 Hr. Králové
95:31
8.
Zatloukalová Lenka
Junior Prostějov
96:30
9.
Tichovská Martina
Praga Praha
96:35
10.
Neradová Alena
Chemopetrol Litvínov
97:05
11.
Krafková Lucie
Jiskra Nový Bor
97:52
12.
Krčálová Veronika
Loko Pardubice
98:03
13.
Bucká Martina
Atis Bruntál
99:21
14.
Hermanová Zuzana
Loko Pardubice
99:44
15.
Mrštíková Květa
Loko Pardubice
99:58
16.
Dlouhá Marie
Kotlářka Praha
101:59
17.
Mališová Barbora
Kotlářka Praha
102:01
18.
Nováková Lucie
Kotlářka Praha
102:24
19.
Semelová Eva
SKOB Zlín
105:49
20.
Vlažná Lucie
Luhačovice
106:38
21.
Kopalová Markéta
TU Liberec
106:46
22.
Halašková Veronika
Loko Krnov
107:37
23.
Hrouzová Pavlína
Vrbno p/P
107:51
24.
Juračková Jana
Loko Pardubice
109:27
25.
Kantorová Lucie
TŽ Třinec
110:16
26.
Rábová Zuzana
Radioklub Blansko
110:46
27.
Jandová Lucie
Vrbno p/P
110:54
28.
Klajblová Kristýna
Baník Havířov
112:16
29.
Zelená Radka
Praga Praha
113:33
30.
Krejčíková Barbora
SKOB Zlín
114:42
31.
Krätschmerová Kateřina
Vrbno p/P
115:13
32.
Daňková Petra
Junior Prostějov
115:44
33.
Štekovičová Kateřina
SKOB Zlín
116:19
34.
Kubějová Pavla
Žabovřesky Brno
117:23
35.
Foglarová Kamila
Kotlářka Praha
117:40
36.
Kuncířová Kamila
Jiskra Havl. Brod
118:45
37.
Frýdlová Lenka
Loko Krnov
134:45
38.
Baklíková Anna
SKOB Zlín
137:09
DISK
Cigošová Petra
SKOB Zlín
---
DISK
Palátová Petra
OK Jihlava
---
DISK
Novotná Barbora
Slavia Hr. Králové
---
DISK
Jindřišková Martina
OK Jilemnice
---
DISK
Plochová Dominika
Kotlářka Praha
---
D20
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dočkalová Martina
Loko Pardubice
92:45
2.
Przyczková Michaela
TŽ Třinec
101:47
3.
Rufferová Iva
TŽ Třinec
101:53
4.
Kovářová Kristýna
Kotlářka Praha
110:22
5.
Škodová Petra
Loko Pardubice
110:57
6.
Křístková Veronika
Junior Prostějov
113:35
7.
Brožková Radka
Sportcentrum Jičín
113:59
8.
Horynová Martina
OK Jilemnice
115:31
9.
Tvarůžková Petra
OK Jihlava
135:18
10.
Machová Jiřina
OK Jilemnice
136:14
11.
Chloupková Radka
Slávia Praha
136:52
12.
Višňová Michaela
VŠB TU Ostrava
140:40
13.
Mezníková Lenka
Praga Praha
144:10
14.
Ulahelová Jana
Loko Krnov
147:43
15.
Sychrová Barbora
MZLU Brno
150:24
DISK
Dlouhá Michaela
TJ Turnov
---
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěrbová Marta
Loko Pardubice
118:08
2.
Brožková Dana
Sportcentrum Jičín
118:33
3.
Stará Zdenka
Tesla Brno
118:49
4.
Podmolíková Dagmar
SKOB Zlín
121:52
5.
Klechová Vendula
Tesla Brno
122:54
6.
Baldrianová Barbora
USK Praha
125:57
7.
Chudíková Barbora
OK Jihlava
126:36
8.
Pekárková Eva
SKOB Zlín
127:00
9.
Melounková Lucie
OK 99 Hr. Králové
131:02
10.
Nováková Kateřina
TŽ Třinec
131:52
11.
Kupcová Veronika
Ekonom Praha
137:10
12.
Vlčovská Marta
Loko Pardubice
137:49
13.
Šolínová Lucie
OK 99 Hr. Králové
139:01
14.
Jirků Kamila
OK Jihlava
139:28
15.
Jiřišťová Zuzana
OK Jilemnice
143:45
16.
Haluzová Jana
SF Praha
144:00
17.
Blechová Lenka
Chrast
144:09
18.
Kamenická Lenka
OS Nové Město n/M
145:58
19.
Smčeková Eva
Konice
150:00
20.
Gebauerová Jana
Žabovřesky Brno
152:55
21.
Nejeschlebová Iva
MZLU Brno
155:14
22.
Kodysová Hana
Růžená
157:26
23.
Bernátková Markéta
MFF UK Praha
163:45
24.
Hradecká Petra
OK Doksy
170:34
25.
Šafránková Iva
MZLU Brno
176:44
26.
Kodysová Eva
Růžená
190:19
27.
Švehlová Kateřina
Tretra Praha
200:11
28.
Borovičková Lenka
SF Praha
220:49
DISK
Pokorná Lucie
Ekonom Praha
---
DISK
Zelená Magda
Praga Praha
---
DISK
Váchová Hana
Tretra Praha
---
H18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Palas Jan
Sportcentrum Jičín
106:10
2.
Přibyl Bronislav
SKOB Zlín
107:41
3.
Háj Jakub
SKOB Zlín
108:06
4.
Falta Ondřej
OK Jilemnice
110:03
5.
Polášek Jan
SKOB Zlín
110:14
6.
Kalenda Jan
Vizovice
111:02
7.
Skyva Jan
Praga Praha
111:05
8.
Henych Martin
TU Liberec
111:18
9.
Stupal František
Jiskra Havl. Brod
113:37
10.
Rajnošk Zdeněk
OK Jilemnice
113:52
11.
Holas Štěpán
Sportcentrum Jičín
114:02
12.
Kopáček Jan
Chrast
116:29
13.
Stehlík Martin
Žabovřesky Brno
116:32
14.
Dlabaja Štěpán
Vrbno p/P
117:04
15.
Láznička Martin
SKOB Zlín
117:18
16.
Makovský Jakub
Tretra Praha
120:31
17.
Beneš Jan
Sportcentrum Jičín
120:52
18.
Peths Matěj
Vrbno p/P
121:35
19.
Velička Jan
Vrbno p/P
122:44
20.
Kafka Tomáš
OK Jihlava
122:57
H21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
19.
Baier Martin
TJ Turnov
180:48
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz