MČR Sprint (07.05.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Uherský Brod Comenius 1:4 000
Pořadatel: TJ Slovan Luhačovice
Země: CZE
Disciplína: Sprint
Délka: 2.40 km
Převýšení: 65 m
Skutečná délka: 4.21 km
Čas: 15:46
Průměr: 6:34 min/km
Skutečný průměr: 3:45 min/km
Prům. tepy: 172
Max. tepy: 180
Bohužel palec dost bolel, hlavně teda před startem. Při závodě mě to zas tak moc neomezovalo. Sprint se mi moc nelíbil.. Na můj vkus až moc jednoduchý. Takovej běžáček.

Bohužel jsem se ale i tak nevyvaroval chyb. První jsem udělal hnedka na k3. kdy jsem si cestou na k2. mapoval postup na k4. a tak trošku jsem po oražení dvojky zapomněl, že nerazím trojku. Takže jsem to otočil a pelášil na schody. Naštěstí jsem si to uvědomil celkem brzo a ztratil tak "jen" 18" (podle gpsky). Na takovémto spritnu je ale 18" nehorázně dlouhý čas.
Pak přišla onanie mezi panelákama, kde bylo úplně jedno kudy jste běželi.
Jedinný dlouhý postup měl dvě varianty, obě ale vyrovnané. Zvolil jsem zleva. A snažil se to co nejvíc prasit. Bohužel těsně před kontrolou proti mě běží Ondra Semík a huláká na mě, že jsme špatně. Znervozním a brejlím do mapy. Přece jenom to bylo do kopce, a tak jsem se trošku zatavil. zazmatkuji a ukazuju si o patro níž. "Že bych proběhl plotem? No to snad ne!" Po chvilce si uvědomuji, že mlel Ondra nesmysly. A vracím se do svého původního směru. Bohužel toto rozhození mě opět stálo více než deset vteřin.
Až do cíle je to už hodně jednoduché. cestou na k22. si ještě lehám ve svahu do trávy. To už byl jen takový malý hřebíček do rakve.
Úspěchem bylo, že jsem to opět nedisknul. Ovšem jinak byl můj výkon tragický (chyby: 30")! A nakonec jen sedmé místo. S takovým umístěním jsem ani v tom nejčernějším snu nepočítal. No nic.. jedeme dál.. Na Evropě stejně poběžím jen v lese! ;)
Zobrazit komentáře (0)
 
MČR Sprint (07.05.2016) MČR Sprint (07.05.2016)