World cup (1.) - middle (02.05.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Śléza - Zákem Górka
Pořadatel: POL
Země: POL
Disciplína: middle
Délka: 6.50 km
Převýšení: 240 m
Před závodem jsem se cítil nějak zataveně. Ale snažil jsem se co nejvíc se zapracovat a říkal jsem si, že to bude dobrý..
Ze začátku to šlo celkem dobře, teda cestou na k3, jsem navštívil holčičí kontrolu, což byla chyba tak na cca 10".
Bohužel jsme si někde třetí a čtvrtou kontrolou zranil palec na pravé noze. Bolelo mě to celkem dost po celou trať.
Kontroly mi vůbec nenaskakovaly.
Začalo to v prvním rozbitým místě na k7. a k8., kde jsem s velkou nejistotou obě kontroly našel dost pofidérně. Na obou jsem dohromady prováhal kolem 3/4 minuty.
Na k10. jsem zbytečně probíhal hustníkem, místo toho, abych běžel trošku víc doprava hned od kontroly. Ale tam jsem čuměl jen pod nohy, abych se znovu nerozsekal.
Pak jsem pokazil až první televizní kontrolu k14. Kde jsem totálně jako hodně lidí nepochopil porosty a zmatkoval (cca 45"). Navíc na mě začal mluvit kameraman. Prej jestli jsem viděl toho člověka co tam dlouho leží a jestli už vstal či co. Vůbec jsem nevěděl o čem mluví, nikoho jsem po cestě neviděl, nakonec mi kontrolu našel Håkon J. Westergård. Tam jsem doběhl jeho a ještě Antonia M.Pereze.
Od k17. až po k21. jsem ani jednu kontrolu nenašel čistě. Vždycky jsem doběhl precizně do kolečka, ale tam mi kontrola nikdy nenaskočila. Pokaždé jsem musel zastavit a brejlit do mapy co se vlastně děje.
Poslední větší chybou bylo nadběhnutí k24. Opět díra v zemi, která nešla moc vidět. To už jsem si říkal, že je dneska standardní dohledávka v mém podání.
Na k26. to pak možná chtělo ještě trošku víc narovnat, ale to nevím jistě.
Celkově hodně malých zaváhání. Moře nejistoty v dohledávkách a jedna větší chyba. Navíc palec v řiti. Při výklusu jsem věděl, že si s největší pravděpodobností druhý den nezazávodím. A taky že jo, sprint byl bez mé účasti. :/
Zobrazit komentáře (0)
 
World cup (1.) - middle (02.05.2016)