TC Scotland - 03 zkrácený long rychle (14.10.2014)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Battan 1:15 000
Pořadatel: R. Novotný (CZE)
Země: Scotland
Disciplína: long (shorter)
Délka: 6.00 km
Převýšení: 245 m
Simulace longu v prostoru, který se z těch nabízených snad nejvíce podobá situaci v Glen Affric. Část prostoru bohužel zasažená vichřicí, po které zůstaly polomy.
Mapa průměrná, ale jako ukázka terénu příhodné. Podložka sice subjektivně většinou hodnocená stále jako skandinávská, ale objektivně zjevně za normálního stavu lesa poměrně průběžná.
Olex Kratov vyhrál průměrem 6:40´/km, Mari Fasting zaběhla 8:33´/km (muži měli trať prodlouženou v relativně běhatelnější části).
Na ne úplně stoprocentní mapě udělali mnozí větší dohledávkové chyby. Lišila se i míra nasazení a koncentrace.
Po měřené části bylo možné absolvovat volně ještě další trať cestou z cíle - připraveno zejména kvůli objemovým představám Olava nebo Tove.
Díky Haldenu jsme měli možnost celý kemp využívat trackingový systém Loggator, takže k dispozici je i tracking. (Novotný)

Běžecky se mi šlo skvěle, ale nějak mi to úplně nešlo mapově. Ze začátku jsem byl spokojenej, ale už trojka byla dost divná. O tom by mohlo hodně lidí spekulovaat. Na čtyřku mě to kvůli divné trojce hodilo úplně jinam. Na šestou kontrolu jsem šel špatnou volbu. A vyvrcholením byla tříminutová chyba na osmičku. To jsem úplně vypadl z koncentrace a neudržel směr. Pak jsem se vůbec nemohl najít. Zachránila mě až kontrola na kupce z afterparty tréninku. Pak jsem ještě nadběhl jedenáctku. Ale skoro jedenáctiminutová kláda od Olexe je fakt moc.
Zobrazit komentáře (0)
 
TC Scotland - 03 zkrácený long rychle (14.10.2014) TC Scotland - 03 zkrácený long rychle (14.10.2014)