World cup final Middle distance (13.) (06.10.2014)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Galms 1:10 000
Pořadatel: Switzerland
Země: Switzerland
Disciplína: middle
Délka: 6.60 km
Převýšení: 210 m
Takovej klasickej švýcarskej fekální terén.. :D

kdybych se měl oznámkovat, tak bych si dal 1-

Pár malých chybek jsem udělal. Třeba cestou na trojku to chtělo asi vypálit hnedka zpátky na cestu. Já odběhl s plánem jít to rovně, ale pak jsem si to rozmyslel a vyběhnul na cestu.

k4., k5. a k6 dobrý

k7. Zapomněl jsem odbočit na cestě a o pár kroků jsem se musel vracet.

k8. postup, kterej jsme měli perfektně připravenej, takže jsme věděli, že musíme zprava. Horem. Já jsem se ale úplného plánu jít esíčko nedržel a přeběhnul na druhou stranu hřbetu. Ztrátové to bylo, ale jen minimálně v rámci několika málo vteřin (postup na 6:31 Hubmann) já 6:53

k9., k10., k11., Dobrý na jedenáctce měli i občerstvovačku, ale myslím, že se nikdo nenapil.. :D

k12. Já blbec podběhnul ten první malej hustníček a ztratil tím trošku výšku. Následně jsem to prasil po cestě, ale nějak jsem si zapomněl počítat odbočky. Zachránil mě jedinej hustníček napravo od cesty.

k13. To chtělo jít důsledně na tvrďáka úplně rovně. Moje volba lehce zprava neušetřila skoro žádné výškové metry, ale zato byla o dost delší. Navíc jsem měl v plánu odbočit až za jámou, která byla ale v reálu už dost zarostlá a navíc tam byl spadlý strom. Málo jsem se koukal před sebe a moc mapoval. Zbytečně mě to stálo další vteřiny.

k14. Na postupu na k14. jsem na chvilku zastavil na ohybu té pěšinky, protože jsem neviděl ten patník a tak mě to na chvilku rozhodilo.

k15. špatná volba na jistotu. Moc dlouhé. Ztratil jsem tak cca 10-15" zase to chtělo jít důsledně rovně.

k16. Na tomto postupu jsem chtěl jít úplně rovně, ale při realizaci jsem se trošku odklonil doprava. Navíc jsem chvilku váhal i v dohledáce. Tuším, že mě to mohlo stát znovu kolem 10-15".

k17. a k18. na pohodu.

k19. z mapy jsem měl strach jít rovně, ale když jsem se přiblížil k tomu vedení, zjistil jsem, že se dá jít krásně rovně. V dohledávce jsem nepochopil hustníčky, a tak jsem do díry padal z protiběhu. (cca 5-10")

k20. Protože jsem měl na předešlé kontrole problémy v dohledávce, nemohl jsem se plně připravit na odběh na k20. A tak jsem zvolil špatně a odběhl zpět na nejbližší cestu. Ovšem, že se z ní nebude dát dobře dostat do dohledávky jsem si všiml až pozdě. A tak jsem se musel protlačit přes slušný pole ostružin.

k21. ala kaučův odbočovák. Naštěstí ty "wooden men made things" byly dost velký, aby šli vidět.

K21. --- Cíl. Tak to už to msuel člověk jen pořádně prasit, což se mi podařilo, protože jsem měl čtvrtej a druhej nejlepší mezičas. ;). Ale i tady se dalo ztratit. Důkazem toho je zabloudění Fabiána Hertnera za posledním mostem odbočil do privátu, protože v mapě chybí asfaltka, která tam vede a on v tom vyčerpání prostě vzal první co viděl nehledě na budovy. Švýcaři ho následně diskvalifikovali, protože to všichni viděli, protože běžel s GPS. Ale po několika hodinách ho zase oddiskli.

Celkově povedený závod, ale na takhle velké akci už bolí i pěti vteřinová chyba. Po 35:48 jsem na třetí místo ztratil 1:03 na neporazitelného D. Hubmanna 2:59, ale na takové osmé místo už jen 25 vteřin. Ňuf dokonce jen vteřin sedm.

Celkově jsme ale v chlapech ukázali, že se s náma v budoucnu musí počítat. A to je dobře.. :)

Zobrazit komentáře (0)
 
World cup final Middle distance (13.) (06.10.2014)