CPŠ (6.) (13.09.2014)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Hořický Chlum 1:10 000
Pořadatel: SHK
Země: CZE
Disciplína: relay
Úsek: 3rd
Délka: 6.80 km
Převýšení: 270 m
Výborné závody. Šel jsem docela pěkně :), avšak né úplně bezchybně. Hned na jedničku jsem měl jít asi vrchem nad hustníkem(trošku jsem se zajebal v pasece) a na dvojce jsem si nevěřil a kontrolu hodně podběhl (chyba 40"). Na čtyřku to chtělo jít asi rovně přes hustník, protože hustníky nebyly vůbec špatný. na šestku jsem vyběhl s tím, že půjdu zleva, ale po pár metrech jsem se rozhodl pro atack zprava. :)

Hned na dvojce mě předběhl PK a Maroš. V první hustníkové pasáži jsem měl oproti nim kontrolu navíc, ale to ničemu nevadilo. Pak jsem se dostal do vedení, ale PK se mě držel za pr..lí jako klíště. Já mohl jenom čekat na jeho chybu, která asi přišla někde ve 2/3.

Vůbec nevím, kde jsem ho nakonec setřásl, ale na první kontrole po dívácký jsem měl dost bobky, aby mě znovu nedoběhnul. Trošku jsem tam neodhadl výšku a porosty, a tak jsem kontrolu podběhnul.

Teď si dokonce myslím, že ideální postup se měl jít až do rohu louky a pak na dno toho údolí a strmě vzhůru. Traverz byl v tom mokru dost špatný.

Mapa byla špičková! Traťě parádní. Ano, možná trošku delší, než by pořadatelé chtěli, ale směrný čas jsme překročili jen o 9 minut na 120 minutách, což je pohodka. Škoda těch sršňí, ale to člověk neovlivní.

Jediný místo, kde mi trošku smrdělo umístění kontroly (nebo mapa, protože porostově to sedělo, ale výškově se mi to zdálo divný), byla k14. Tam jsem si myslel, že má být ještě trošku níž. Ale to byl úplnej detail. Fakt palec hore! haug!
Zobrazit komentáře (0)
 
CPŠ (6.) (13.09.2014) CPŠ (6.) (13.09.2014)