Strömstadmedeln (02.04.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Hälle
Pořadatel: Idefjordens SK
Země: SWE
Disciplína: middle
Skutečná délka: 4.9 km
Čas: 40:49
Skutečný průměr: 8:20 min/km
Za celou dobu jsem neměla pocit, že jsem se dostala do módu závodění, byla jsem taková zpomalená, do mapy jsem civěla a měla pocit, že v ní nic nevidím...
1k - na jistotu, ale lepší příměji zprava čáry (ztráta 32'')
2k - nadběhnuto->pokažená dohledávka, chtělo se to víc držet vedení (ztráta 45'')
3k - chtělo to vydržet na pevné cestě ještě delší dobu - skoro celý kopec. Takto jsem šla zbytečně delší dobu pěšky...(ztráta 1:11 - čekala jsem i víc)
5k - zlaté pravidlo tohoto terénu - obíhat, obíhat, obíhat; takže tady určitě zleva a pak se nějak vyškrábat na hřbet ke kontrole - nahoru to jde nějak vždycky, když to nemá vousy (další poznatek tohoto závodu); já variantu zleva viděla, ale přišlo mi, že to tam nepůjde vylézt, tak jsem to šla víc rovně, kde jsem viděla ty mezery mezi srázy (ztráta 2:36 - tady jsem zas tolik nečekala)
6k - myslela jsem, že jsem trochu výš (že jsem šla nad srázky uprostřed postupu) -> podběhla jsem to a hledala to níž (ztráta 27'')
8k - pocitově největší chyba - nejdřív jsem se snažila dočíst, jak se nejlíp dostat dolů - totálně zbytečné, když jsou srázky někde nějak rozsypané, tak je nejrychlejší to prostě nějak proskákat dolů + při obtáčení kopce jsem to začala dohledávat dřív - představovala jsem si vrstevnice tam trochu jinak a i když jsem se podívala na buzolu, tak jsem to nedoběhla. Při váhání mě doběhla o 4' Emily Kemp a za ní jsem to našla. (ztráta 56'')
9k - Chtělo se toho nebát a vzít to prakticky pod čarou (jak to udělala Emily, takže se mi dost rychle vzdálila). Já se toho bála a říkala jsem si, že bude lepší držet se výš na žlutých a pak se svézt po nose ke kontrole. Všude kolem nosu ale bylo to kamenné pole a nedalo se to dolů skoro seskákat...(ztráta 51'')
10k - příjemně mě překvapilo, že ač jsem měla pocit, že se do kopce neuvěřitelně vleču, dostala jsem na postupu jen 15''. Aby tady taky bylo něco pozitivního za ten závod ;) Taky jsem tady zase doběhla zpět Emily.
12k - už se mi moc nechtělo přemýšlet a postup mi přišel jednoduchý, tak jsem se svezla za Emily, ale nechaly jsme se stáhnout moc doleva, šlo to víc napřímit (ztráta 19'')
Pak už to byla jednoduchá doťukávačka do cíle.
Únava z celotýdenního soustředění zjevně byla znát, přineslo to ale dost cenných poznatků o terénu.
Zobrazit komentáře (0)
 
Strömstadmedeln (02.04.2016) Strömstadmedeln (02.04.2016)