Mapáč AP2 (11.03.2016)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Tveta
Pořadatel: SNO
Země: SWE
Skutečná délka: 6.09 km
Čas: 53:44
Skutečný průměr: 8:49 min/km
Odpolední mapáč, který šli ostatní z oddílu jako nočák den předtím. Já si zatím v noci do lesa radši netroufám.
Začala jsem dobře, ale 4k mě docela rozhodila - přísahala bych, že jsem na kamenu s kontrolou byla..Pak jsem se divila, kde jsem se objevila po přeběhnutí cesty na 5k, nicméně to mě neomlouvá s neprecizní práce s mapou a uhnutí ze směru v dohledávce (už zase?!).
7k - hrůza: chtěla jsem to jít zleva, ale porosty tam vypadaly dost jinak a ten kopec v "bílém lese" jsem vůbec neviděla - nechápu. Tak jsem to vzala zprava, kde jsem šíleně kličkovala a vůbec nedokázala běžet soustředěně dobře na směr, v závěru jsem měla celkem jasnou představu o tom, jak to tam bude vypadat a kde budu kontrolu hledat, ale nic - a kontrolu jsem našla úplně jinde. Teď vidím, že jsme původně byla dobře a kontrolu jsem našla jinde, nechápu...Pak jsem taky odběhla úplně divně na 8k. Našla jsem se sice celkem rychle, ale prostě jsem vůbec nechápala, co se děje a kam se poděly moje orienťácké schopnosti.
9-11k - trochu jsem se srovnala
12k - ke kolejím jsem chtěla seběhnout víc po čarou, ale dobré; ovšem to za kolejema - zase neudržení směru, poddala jsem se terénu :/
13k - a jedem zas nanovo - blíží se dohledávka, znejistím, ztrácím dobrý směr, dohledávám :/
A asi nemusím dodávat, že na cestu k cíli jsem si to taky chtěla víc napřímit.
Celkově hodně rozpačitý dojem z tohoto tréninku a SMĚR SMĚR SMĚR! Nechám se zbytečně rozhazovat terénem.
Zobrazit komentáře (0)
 
Mapáč AP2 (11.03.2016) Mapáč AP2 (11.03.2016)