ČPŠ Řásná - neděle (13.09.2015)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Míchova skála
Pořadatel: SJI
Země: ČR
Disciplína: štafety
Úsek: 3.
Nedělní štafety, opět celkem pěkné, i když se mi moc nelíbilo farstování. Proč byla půlka farst jen do dvou variant a ty do třech byly dost nevyrovnané (např. 9k, 12k)?
Vybíhala jsem prakticky zároveň s Denčou Kosovou (PHK), Bárou Hruškovou (ZBM) a Káťou Chromou (ZBM). Denča nasadila pekelné tempo na rovince na start. Naštěstí to pak začalo být do kopce, kde jsem to jakš takš dotáhla. Káťu jsme v kopci na 1k ztrazily, pak jsme šly ve třech. A od začátku jsme to hnaly dost rychle.
2k - hned na dvojku jsme seběhly moc vpravo. Chtěla jsem si hlídat kameny u cesty, ale vůbec jsem je neviděla (protože jsme byly moc vpravo). Pak jsme naběhly rybníček, který jsem si chybně vyhodnotila jako bažinku (která ani v mapě nebyla, byly to jen dvě krátké vodoteče vedle sebe), proto jsem od něj naběhla doprava místo doleva, ale hned mi to došlo a 2k jsem nakonec razila jako první.
4k jsem si jistotně pohlídala zespodu a věděla jsem, že Barča už je kousek za mnou a Denča je v tom hustníku nějak déle. Tak jsem rychle zkontrolovala směr a vyběhla na 5k. Hlídala jsem si vzdálenost od světlinky pod a rozhlížela se, co to šlo. Asi moc do dálky, protože jinak si neumím vysvětlit, jak jsem tu kontrolu mohla minout, když teď vidím gps záznam...Nicméně jsme ztratila jakýkoli náskok, co jsem měla na Báru a ona se dostala zase přede mě.
9k - celou dobu jsem si myslela, že jdu na srázek, až v chybě jsem si přečetla, že jde o průsek...Podle gps jsem šla těsně před kontrolou pod kameny, i když jsme si myslela, že jsem nad nimi (šutry tam byly všude), takže jsem celkově naběhla moc nízko. Barča byla výš a asi ji v pohodě našla, já už ji pak v tom hustníku neviděla a kontrolu jsem asi 1´dohledávala. A pak už jsem ji neviděla vůbec po zbytek závodu...
14k - po pasekách mezi 10k a 11k (totálně letecké) jsem vyhodnotila, že i tady by mohlo být rychlejší jít pasekou; nebylo, protože tady v ní byly ostružiny a vysoká tráva...
Spokojenost se závodem moc nebyla, i když konečné 5. místo je furt pěkné.
Zobrazit komentáře (0)
 
ČPŠ Řásná - neděle (13.09.2015) ČPŠ Řásná - neděle (13.09.2015)