ČPŠ Kroučová - neděle (31.05.2015)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Babí Hora
Pořadatel: DKP
Země: ČR
Disciplína: štafety
Úsek: 1.
1. úsek, chtěla jsem jít fakt svižně a vyrovnat se s tím, že jsou tam další lidi. A celkově se mi to povedlo; 1. místo a spokojenost :)
Chyby: 2k – u 1k jsme se potkali se všema dorostencema a tak jsem chtěla jen orazit a rychle běžet dál, aby mě nepřejeli. I když jsem měla postup naplánovaný doleva přes hustník, v tom spěchu jsem to jen seběhla dolů. I tak jsem se ale vrátila na původní postup a hustník pod cestou proběhla po průseku. Vzhledem k dorostencům to bylo rychlejší.
9k – pěkná volba. Dost jsem váhala, ale obíhačka mi přišla zbytečně dlouhá a taky se mi po včerejšku fakt nechtělo jen běžet po cestě. Tak jsem si řekla, že rovně nic nepokazím, nejmíň to bude nejkratší. Už jsem tam byla úplně sama a neměla z toho úplně dobrý pocit, ale když jsem vylezla nad hranu, uviděla jsem Maky Tesařovou a říkala si, že to teda asi nebude tak špatné ;)
Pak jsem měly jiné farsty a já se dostala před ni, ale zase!! jsem neudržela směr v hustníku na 13k před diváckou, takže se dostala přede mě. Pytlík jsme měly stejný, takže jsem si to hlídala za ní, a když na sběrku začala uhýbat špatným směrem, využila jsem toho, porovnala jsem si to a dostala se o 10´´ před ni.
Z celého závodu jsem měla dobrý pocit, jak z mapového tak fyzického výkonu.
Zobrazit komentáře (0)
 
ČPŠ Kroučová - neděle (31.05.2015) ČPŠ Kroučová - neděle (31.05.2015)