MČR sprint Valmez (23.05.2015)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Žerotín/Valašské Meziříčí
Pořadatel: ASU
Země: ČR
Disciplína: sprint
DISK - :(
Nedočetla jsem kód na 13k a narazila 75 místo 83. Měla jsem pocit, že nějaký takový kód tam máme a že je to OK. Taky jsme měly - jako 15k 73...Stane se no. Někdy si člověk tu statistiku asi musí vybrat. 2. místo na MČR, z kterého jsem se vydiskala, mrzí, ale co nadělám. Dost moje blbost. I když jsem čekala náběh na náměstíčko a tam svítící kontrolu v rohu plotu, když je v mapě žluté a ne křák jak prase a kontrola zarvaná za ním. Hold mapa se mi pro tentokrát moc nelíbila (nejasné malé priváty, jasné živé ploty a nepřekonatelně zelené porosty nakreslené překonatelnou zelenou, přerušování plotu z nepřekonatelného na překonatelný a zpět apod.), ale všichni to měli stejné. Gratulace vítězům, pro mě poučení pro příště ;)
Další chyby: 5K - od 4k jsem nevyškrábala kopec hned a popoběhla až do mírnějšího, tím pádem jsem šla pak privát nahoře zprava a ne šikmo zleva, jak ot bylo lepší - 5´´.
6k - přeběhla jsem ji, protože jsem si vůbec nevšimla uličky, u které stála a připadalo mi to neuvěřitelně blízko. 3 pořadatelé zavazící přímo na rohu u kontroly, které jsem pak po cestě na 7k prorážela, tomu moc nepomohli - 10´´
13k - kromě disku i problém na postupu - nenaběhla jsem hned na schody nahoru, ale nakoukla do uličky s plotem a na schody se musela vracet - 10´´
18k - v těch hladkých botech jsem sjela svah od 17k skoro po zadku a vykoplo mě to prakticky až k řece, takže jsem se musela na patě otáčet a k 18k se vracet - 5´´.
Nebyl to pro mě úplně povedený sprint, proto mě dost příjemně překvapilo, když mě hlásili v cíli na 2. místě. Jo, tak se mi neběhá zas tak špatně a bude to ještě letos dobré, říkala jsem si. Bohužel o to větší pak asi bylo zklamání, že to nevyšlo.
Prostě velké poučení:)
Zobrazit komentáře (0)
 
MČR sprint Valmez (23.05.2015)