All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Šumperský divočák E3 (29/07/2018)
Sunday 29 July 2018
Category: Závody
Černá dolina, KSU
zkrácená klasika
první 2 kontroly jsem se prala s mapou, najít K9 byla docela lahůdka - hledali jsme ve 4 :-)
Šumperský divočák E2 (28/07/2018)
Saturday 28 July 2018
Category: Závody
Františkova chata, KSU
klasika
Šumperský divočák E1 (27/07/2018)
Friday 27 July 2018
Category: Závody
U Větráku, KSU
krátká
HSH cup E3 (15/07/2018)
Sunday 15 July 2018
Category: Závody
Zlatý voči , SKOOB Chrastava
zkrácená klasika
HSH cup E2 (14/07/2018)
Saturday 14 July 2018
Category: Závody
Bretschneiderovo ucho sever, SKOOB Chrastava
klasika
HSH cup E1 (13/07/2018)
Friday 13 July 2018
Category: Závody
Zlatý voči, SKOOB Chrastava
krátká
Wawelcup E5 (08/07/2018)
Sunday 8 July 2018
Category: Závody
Mirów Bobolice, WKS, Polsko
zkrácená klasika
K6, K7 byly pro mne zakleté :-/
Wawelcup E4 (07/07/2018)
Saturday 7 July 2018
Category: Závody
Mezi zámky, WKS, Polsko
middle
velmi pěkná etapa
Wawelcup E3 (06/07/2018)
Friday 6 July 2018
Category: Závody
Podlesice, WKS, Polsko
middle
za mne nejpěknější etapa, spokojenost i s mapou, byť 2 chyby se našly :-/
Wawelcup E2 (05/07/2018)
Thursday 5 July 2018
Category: Závody
Rzedkowické skály, WKS, Polsko
klasika
spousta chyb a můj nejdelší pobyt v lese, ale narazila jsem na občerstvovačku :-)
Wawelcup E1 (04/07/2018)
Wednesday 4 July 2018
Category: Závody
Kroczycké skály, WKS , Polsko
klasika
hromadný start a dva motýlci ve skalách
5.ŽBM (10/06/2018)
Sunday 10 June 2018
Category: Závody
Kožené mosty/Hrabová, ASU
klasika
chyba K7 - ztrácím se a jdu na K8 až pak se najdu...spokojenost
4.ŽBM (09/06/2018)
Saturday 9 June 2018
Category: Závody
Malá Polanka/Hrabová, ASU
krátká
K8 - ztrácím se v prostoru, spousta údolíček, prudké seběhy a výběhy. K9 - hledáme moc vysoko.
9.JKŽ (19/05/2018)
Saturday 19 May 2018
Category: Závody
Stračka, SKOB Kobra Vsetín
krátká
postup K6-K7 je z říše "snů", zřejmě jsem překročila bludný kořen, jinak si to "zatmění mozku" neumím vysvětlit....d...
8.JKŽ (19/05/2018)
Saturday 19 May 2018
Category: Závody
Pohoř Zašová, SKOB Kobra Vsetín
lesní sprint
7.JKŽ
Saturday 12 May 2018
Category: Závody
Jahodná, Třinec
krátká
najít K1 se ukazuje jako problém....a postup na K5 je z říše "děs běs", jinak spokojenost...taková halda zarostlá kopřiv...
trénink OLM Opava (09/05/2018)
Wednesday 9 May 2018
Category: Tréninky
Jankovec, AOP
klasika
dá se i říci spokojenost - K4 hledám ve špatném hustníku, potkání se s Vendy, spolu na K5, K6 - cestou se na křižovatce...
Euromajowka (01/05/2018)
Tuesday 1 May 2018
Category: Závody
Wyrgóra Goleszów, Polsko
sprint
raději no comment, protože to bylo naprosté zatmění orientačního smyslu, byť na kvalitu mapy bylo spoustu negativ...nespok...
5.JKŽ Zámrklí (29/04/2018)
Sunday 29 April 2018
Category: Závody
Zámrklí Chlebovice, SKOB FM
krátká
skoro bych se chtěla i pochválit, ale drobná dohledávka K2, přeběhnutí cesty na K4 a záhy na K5. K7 byla vzpomínka na 3. ...
4.JKŽ Karviná Černý les (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Category: Závody
Karviná Černý les, HAV
krátká
i spokojenost, ale škoda drobných chyb - špatný náběh na K2, "ztracení se" na křižovatce cestou na K4 a hlavně úplná z...
Luhačovice - Obětová (22/04/2018)
Sunday 22 April 2018
Category: Závody
LCE
štafety
hledání K4 a hlavně bloudění v "pytlíku" K13 a K16