All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MČR družstev (12/10/2014)
Sunday 12 October 2014
Starý Plzenec, VPM, Česká republika
družstva, leg 1.|Results
MČR štafety (11/10/2014)
Saturday 11 October 2014
Starý Plzenec, VPM, Česká republika
štafety, leg 2.|Results
BC champs - sprint (06/09/2014)
Saturday 6 September 2014
Kimberley, Kootenay orienteering, Kanada
BC champs - middle (06/09/2014)
Saturday 6 September 2014
Invermere, Kootenay orienteering, Kanada
AMČR - long (27/06/2014)
Friday 27 June 2014
Žulák, Soob&Mat, Česká republika
AMČR - middle (26/06/2014)
Thursday 26 June 2014
Žulák, Soob&Mat, Česká republika
MČR krátká trať - semifinále (21/06/2014)
Saturday 21 June 2014
Teplice nad Metují, ASU, Česká republika
OŽ - Mikulovice (14/06/2014)
Saturday 14 June 2014
ZLH, Česká republika
ČP - Odranec - middle (08/06/2014)
Sunday 8 June 2014
Odranec, TBM, Česká republika
ČP - Odranec - long (07/06/2014)
Saturday 7 June 2014
Odranec, TBM, Česká republika
ČPŠ - 5. kolo (25/05/2014)
Sunday 25 May 2014
Mikuleč, LPU, Česká republika
štafety, leg 1.|Results
ČP - sprint (24/05/2014)
Saturday 24 May 2014
Česká Třebová, KUO, Česká republika
sprint|Results
ČPŠ - 4. kolo (24/05/2014)
Saturday 24 May 2014
Mikuleč, LPU, Česká republika
štafety, leg 3.|Results
ČP - Rokytá - middle (18/05/2014)
Sunday 18 May 2014
Jabloneček Orlí, TUR, Česká republika
middle|Results
ČP - Rokytá - long (17/05/2014)
Saturday 17 May 2014
Jabloneček, TUR, Česká republika
long|Results
MČR - sprint (08/05/2014)
Thursday 8 May 2014
Znojmo, ZBM, Česká republika
sprint|Results
Chyba hned na 1. - špatně oběhnutý barák na špatně zvoleném postupu. Jinak první polovina závodu byla opatrnější a po...
Tiomila (03/05/2014)
Saturday 3 May 2014
Eksjo, Švédsko
štafety, leg 2.|Results
Gustavsberg middle (01/05/2014)
Thursday 1 May 2014
Gustavsberg, Švédsko