All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.6
RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Oblastní žebříček HO (27/06/2020)
Saturday 27 June 2020
Category: Závody
Chaloupky, PLU, CZE
klasika
Nikdo mě nepřesvědčí, že ty porosty byly dobře...
Veřejný závod (21/06/2020)
Sunday 21 June 2020
Category: Závody
Havířov, HAV, CZE
krátká trať
Mokré, kluzké, zarostlé.
MT Skalka (17/06/2020)
Wednesday 17 June 2020
Category: Tréninky
Skalka, MOV, CZE
švýcarská hra
Trochu chyběly poledníky ve vyřezaných oblastech mapy.
MT Klimkovice (07/06/2020)
Sunday 7 June 2020
Category: Tréninky
Sanatoria, MOV, CZE
krátká s poloslepou mapou
Hodně těžký (ale výborný) trénink v hustníkovém lese. Některé kontroly byly šíleně zašité (8 a 16), neviděl jsem ...
1. Valašská jarní liga (30/05/2020)
Saturday 30 May 2020
Category: Tréninky
Nad přehradou, LCE, CZE
krátká trať
Hrozné a nesmyslné chyby v první půlce trati.
MT klasika (27/05/2020)
Wednesday 27 May 2020
Category: Tréninky
Kabátice, MOV, CZE
klasika
Okresní liga mládeže Opava (20/05/2020)
Wednesday 20 May 2020
Category: Tréninky
Sádrovna, AOP, CZE
krátká trať
Pozdě zapnuté hodinky.
MT okruhy (16/05/2020)
Saturday 16 May 2020
Category: Tréninky
Libhošťská hůrka, MOV, CZE
okruhy
Okresní liga mládeže Opava (13/05/2020)
Wednesday 13 May 2020
Category: Tréninky
Hedvika, AOP, CZE
sprint
A takhle to vypadá, když nevychází absolutně nic...
MT Ostrá hůrka 3 (10/05/2020)
Sunday 10 May 2020
Category: Tréninky
Ostrá hůrka, AOP, CZE
krátká trať
MT Ostrá hůrka 2 (10/05/2020)
Sunday 10 May 2020
Category: Tréninky
Ostrá hůrka, AOP, CZE
krátká trať
MT Ostrá hůrka 1 (08/05/2020)
Friday 8 May 2020
Category: Tréninky
Ostrá hůrka, AOP, CZE
klasika
Hloupé chyby.
MT Nižní Lhoty (07/05/2020)
Thursday 7 May 2020
Category: Tréninky
Řečiště Morávky, BFM, CZE
lesní sprint
MT Štramberk (02/05/2020)
Saturday 2 May 2020
Category: Tréninky
Pod Bílou horou/Štramberk, MOV, CZE
krátká trať
MT Kalvárie (30/04/2020)
Thursday 30 April 2020
Category: Tréninky
Kalvárie/Hradec n. M., AOP, CZE
klasika
Mapa už moc nesedí, spousta nových oplocenek. A K7 už „pohlcena“ lomem.
MT Zámrklí (24/04/2020)
Friday 24 April 2020
Category: Tréninky
Zámrklí/Chlebovice, BFM, CZE
scorelauf
Kromě spousty nových oplocenek byl trénink ztížen podle mě ne úplně dobře zmapovanými oblastmi kontrol 2, 3, 8, 18 a 11....
MT Bystřice (19/04/2020)
Sunday 19 April 2020
Category: Tréninky
Prašivá/Bystřice, TRI, CZE
krátká trať
Bohužel aplikaci UsynligO jsem nerozchodil...
MT Landek (12/04/2020)
Sunday 12 April 2020
Category: Tréninky
Landek, MOV, CZE
krátká trať
Roznos kontrol.
MT Libotín (10/04/2020)
Friday 10 April 2020
Category: Tréninky
Libotín, OK2KXZ, CZE
scorelauf
Mapový trénink (2) (17/03/2020)
Tuesday 17 March 2020
Category: Tréninky
Výukový areál Bělský les, CZE
sprint
Mapový trénink (1) (11/03/2020)
Wednesday 11 March 2020
Category: Tréninky
Bělský les, MOV, CZE
klasika
Start z jiného místa.
7. SZL  (29/02/2020)
Saturday 29 February 2020
Category: Tréninky
Kolonia Fryderyk, UKS Sparta Czyzowice, POL
dlouhá trať
Kategorie A musela postupně absolvovat 4 z 5 možných okruhů dle vlastního výběru.
6. SZL (16/02/2020)
Sunday 16 February 2020
Category: Zimní liga
Frýdek, SFM, CZE
sprint
5. SZL (19/01/2020)
Sunday 19 January 2020
Category: Zimní liga
Sorela Dvorky/Havířov, HAV, CZE
delší sprint
Bohužel jsem se řídil pokyny a vzal si hladké body - závodem jsem se doslova proklouzal a aby toho nebylo málo, tak jsem si ...
BZL Radostice (18/01/2020)
Saturday 18 January 2020
Category: Zimní liga
Radostice, Okrouhlík, BBM, CZE
krátká trať
Pozdě zapnuté hodinky.