All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Bielsko-Biała Nocą, E2 (17/10/2019)
Thursday 17 October 2019
Category: Závody
Osiedle Karpackie, Bielsko-Biała o-team, POL
noční sprint
5. PKŽ MSK (12/10/2019)
Saturday 12 October 2019
Category: Závody
Wodzislaw Ślaski - Trzy Wzgórza, UKS Sparta Czyzowice, POL
sprint
4. PKŽ MSK (12/10/2019)
Saturday 12 October 2019
Category: Závody
Nieboczowy, UKS Sparta Czyzowice, POL
krátká trať
XVI Rybino (05/10/2019)
Saturday 5 October 2019
Category: Závody
Grzybówka, UKS Rybnik, POL
krátká trať
Nejhorší výkon sezóny (zatím).
3. PKŽ MSK (29/09/2019)
Sunday 29 September 2019
Category: Závody
Lysý vrch/Chuchelná, SOP, CZE
klasika|Results
MT klasika (26/09/2019)
Thursday 26 September 2019
Category: Tréninky
Kamenec/Dobroslavice, MOV/T. Berger, CZE
klasika
Chyby, neběželo to a K6 ukradená nějakým nenechavým houbařem
MČR klasika - finále (22/09/2019)
Sunday 22 September 2019
Category: Závody
Maliník, TJN, CZE
klasika|Results
Docela fajn výsledek, škoda K13, kde jsem od předchozí kontroly vyrazil moc zbrkle. Pak bylo docela obtížné se v tom čern...
MČR klasika - kvalifikace (21/09/2019)
Saturday 21 September 2019
Category: Závody
Maliník, TJN, CZE
klasika|Results
Bielsko-Biała Nocą, E1 (19/09/2019)
Thursday 19 September 2019
Category: Závody
Mikuszowice Krakowskie, BB O-team, POL
noční prodloužený sprint
MT vrstevnicovka (12/09/2019)
Thursday 12 September 2019
Category: Tréninky
Kamenec/Dobroslavice, M. Kovařík/SIT, CZE
zkrácená klasika|Results
7. ŽB Morava (08/09/2019)
Sunday 8 September 2019
Category: Závody
Skok/Lukoveček, TZL, CZE
krátká trať|Results
6. ŽB Morava (07/09/2019)
Saturday 7 September 2019
Category: Závody
Pod Ondřejovskem/Lukoveček, TZL, CZE
klasika|Results
MT krátká (05/09/2019)
Thursday 5 September 2019
Category: Tréninky
Zámrklí/Fryčovice, M. Svoboda/BFM, CZE
krátká trať
Mapa taková všelijaká, ale jako trénink super. Jenom škoda, že je to taková džungle.
Interkompas 45, E3 (01/09/2019)
Sunday 1 September 2019
Category: Závody
Nápravovna/Číměř, SJH, CZE
zkrácená klasika
Fyzicky hrozné trápení.
Interkompas 45, E2 (31/08/2019)
Saturday 31 August 2019
Category: Závody
Maureři/Hejlíček, SJH, CZE
klasika|Results
Stále nechápu, v čem byl strom na K10 výrazný...ale závod velice pěkný
Interkompas 45, E1 (30/08/2019)
Friday 30 August 2019
Category: Závody
Řaská studánka/Číměř, SJH, CZE
krátká trať|Results
O-bludiště (29/08/2019)
Thursday 29 August 2019
Category: Tréninky
Obludiště Dolní Pěna, SJH, CZE
o-labyrint|Results
Slovak Karst cup, E4 (11/08/2019)
Sunday 11 August 2019
Category: Závody
Malý vrch/Plešivecká planina, TKE, SVK
klasika|Results
K bolesti kolene se přidaly i úpony, no a celkově nechuť k nějakému závodění. A podle toho to i vypadalo.
Slovak Karst cup, E3 (10/08/2019)
Saturday 10 August 2019
Category: Závody
Rožňava, TKE, SVK
sprint|Results
Bohužel vynechaná K5.
Slovak Karst cup, E2 (10/08/2019)
Saturday 10 August 2019
Category: Závody
Vrchovisko/Plešivecká planina, TKE, SVK
krátká trať|Results
Dneska nic nevycházelo, prostě den blbec...
Slovak Karst cup, E1 (09/08/2019)
Friday 9 August 2019
Category: Závody
Salanka/Plešivecká planina, TKE, SVK
klasika|Results
Škoda chyby na K13, nevím proč jsem si myslel, že jsem vběhl do lesa mnohem západněji...
O-Ringen, E5 (27/07/2019)
Saturday 27 July 2019
Category: Závody
Ågelsjöbergen, SWE
klasika|Results
Chyby z únavy.
O-Ringen, E4 (26/07/2019)
Friday 26 July 2019
Category: Závody
Jursla gammelskog, SWE
krátká trať|Results
O-Ringen, E3 (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Category: Závody
Kvillinge, SWE
klasika|Results
Dneska nic nevycházelo...celou cestu na jedničku jsem myslel, že běžím krátkou a ne klasiku, jaké to bylo překvapení, kd...
O-Ringen, E2 (23/07/2019)
Tuesday 23 July 2019
Category: Závody
Grosvad, SWE
klasika|Results
Škoda nesmyslné chyby na K12, kdy jsem se naprosto přestal soustředit na mapu a o pár metrů kontrolu minul...
O-Ringen, E1 (22/07/2019)
Monday 22 July 2019
Category: Závody
Loreberg, SWE
klasika|Results
MT #3 (21/07/2019)
Sunday 21 July 2019
Category: Tréninky
Svartsjön, SWE
klasika
Pouze kontroly 1, 2, 3, 12, 8, 7.
MT #2 (20/07/2019)
Saturday 20 July 2019
Category: Tréninky
Torstorp, SWE
krátká trať
MT #1 (20/07/2019)
Saturday 20 July 2019
Category: Tréninky
Stjarnvik/Lotorp, SWE
klasika
Pomalu a než jsem si zase navykl na švédské terény, tak to trvalo...
H.S.H Vysočina Cup, E3 (14/07/2019)
Sunday 14 July 2019
Category: Tréninky
U Zabitého/Svratouch, CHT, CZE
zkrácená|Results
H.S.H Vysočina Cup, E2 (13/07/2019)
Saturday 13 July 2019
Category: Závody
Formanovo bahno/Svratouch, CHT, CZE
klasika|Results
H.S.H Vysočina Cup, E1 (12/07/2019)
Friday 12 July 2019
Category: Závody
U Zabitého/Svratouch, CHT, CZE
krátká trať|Results
MČR krátká - finále (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Category: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
krátká trať|Results
MČR krátká - kvalifikace  (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Category: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
krátká trať|Results
Krásný závod, víc takových! V kamenech to šlo výborně, ale na „jednodušším“ závěru mě vytrestaly směry, škoda
5. ŽB Morava (16/06/2019)
Sunday 16 June 2019
Category: Závody
Babí lom/Vranov, BBM+VBM, CZE
krátká trať|Results
4. ŽB Morava (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Category: Závody
Babí lom/Vranov, VBM+BBM, CZE
„klasika“|Results
Škoda chyby na K11, kde byla ještě jedna nová cesta...
Oblastní štafety (08/06/2019)
Saturday 8 June 2019
Category: Závody
Přerovec/Mokré Lazce, AOP, CZE
štafety, leg 1|Results
Dlouho jsem takhle nezkazil štafety...
1. PKŽ MSK (08/06/2019)
Saturday 8 June 2019
Category: Závody
Přerovec/Mokré Lazce, AOP, CZE
krátká trať|Results
MT scorelauf (06/06/2019)
Thursday 6 June 2019
Category: Tréninky
Koleje/Porubský les, H. Holec/MOV, CZE
scorelauf
Celostátní finále přeboru škol (05/06/2019)
Wednesday 5 June 2019
Category: Závody
Čertova rokle/Brno, ZBM, CZE
prodloužený sprint|Results
Vcelku zajímavý terén i trať, škoda jen, že je tohle další z řady závodů, kde to pořadatelé nezvládli s otevřenými...
3. ŽB Morava (02/06/2019)
Sunday 2 June 2019
Category: Závody
Obrova noha/Otaslavice, PLU, CZE
krátká trať|Results
2. ŽB Morava (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
Category: Závody
Chaloupky/Otaslavice, PLU, CZE
klasika|Results
Nějak jsem nerozuměl zmapování porostů, hlavně na K3 se mi jevil bílý les jako jedničkový hustník, z toho pramenila obr...
MT paměťák (30/05/2019)
Thursday 30 May 2019
Category: Tréninky
Skalka/Ostrava, J. Panna/MOV, CZE
paměťák
Na každé druhé kontrole mapka s další dvojicí postupů. Bylo to opravdu hodně náročné a snad všichni udělali chyby, za...
8. JKŽ MSK (25/05/2019)
Saturday 25 May 2019
Category: Tréninky
Příbor, BFM, CZE
sprint|Results
Mimo soutěž a pohodovým tempem.
MČR sprint (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Category: Závody
Čáslav, LPU, CZE
sprint|Results
Škoda chyb v závěru (K14 a K19)
Český pohár štafet (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
Category: Závody
V Močálech/Třemešek, KSU, CZE
štafety, leg 1
Český pohár štafet (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: Závody
Barevný les/Třemešek, KSU, CZE
štafety, leg 1
ŽA sprint (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: Závody
Šumperk, KSU, CZE
sprint|Results
MT scorelauf (09/05/2019)
Thursday 9 May 2019
Category: Tréninky
Landek, BFM, CZE
scorelauf
Limit 40 minut, bodové hodnocení kontrol podle první cifry kódu.
MT klasika (02/05/2019)
Thursday 2 May 2019
Category: Tréninky
Palkovické hůrky, BFM/V. Mutina, CZE
zkrácená
Veřejný závod sprintových štafet (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: Závody
Lesopark, HAV, CZE
sprintové štafety, leg 3|Results
Před začátkem ještě půlkilometrové „krosové“ kolečko kolem shromaždiště.
Mistrovství MSK sprint (6. JKŽ) (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: Závody
Letní kino/Orlová, HAV, CZE
sprint|Results
Totální výpadek hned po startu.
Mistrovství MSK (5. JKŽ) krátká  (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Category: Závody
Zbojnická stráň/Vrbno p. P., VRB, CZE
krátká trať|Results
Ač tam byly nějaké stavitelské prohřešky, na mapě i při organizaci se objevily nějaké formální chyby, tak za mě zatí...
MT kombotech (25/04/2019)
Thursday 25 April 2019
Category: Tréninky
Libotín, MOV, CZE
kombotech
V lese místy hrozný bordel, kterým se ani nedalo projít...
Velikonoce ve skalách E3 (21/04/2019)
Sunday 21 April 2019
Category: Závody
Skleněný vrch, DKP, CZE
klasika|Results
Velikonoce ve skalách E2 (20/04/2019)
Saturday 20 April 2019
Category: Závody
Kozelská rokle, DKP, CZE
klasika|Results
Velikonoce ve skalách E1 (19/04/2019)
Friday 19 April 2019
Category: Závody
Pavlínino údolí, DKP, CZE
zkrácená|Results
Mistrovství MSK klasika (4. JKŽ) (13/04/2019)
Saturday 13 April 2019
Category: Tréninky
Stará Ves, OOL, CZE
klasika|Results
Sněhu víc než na všech letošních zimních ligách dohromady ;-) Škoda jen nezvládnutých traverzů na K6 a K8, na K9 to ch...
ČP štafet (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Category: Závody
Smolkov + Lhota, AOV, CZE
štafety, leg 1|Results
Oproti sobotě mnohem lepší závod. Jenom škoda chyb na K7 a K15
1. ŽB Morava (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Category: Závody
Ostrá hůrka/Háj ve Slezsku, AOV, CZE
„klasika“|Results
Zklamání po všech stránkách...
Veřejný závod CEYOC (05/04/2019)
Friday 5 April 2019
Category: Závody
DOV, LOV, CZE
sprint
Moc hezky postavené.
MT sprintové intervaly (04/04/2019)
Thursday 4 April 2019
Category: Tréninky
Štramberk, ČSOS+MOV, CZE
sprint
Mistrovství MSK v NOB (2. JKŽ) (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Category: Závody
Kamenec/Dobroslavice, MOV, CZE
noční OB|Results
Mimo soutěž.
9. SZL (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Category: Zimní liga
Lesík/Opava, SOP, CZE
krátká trať
I když les připomínal místy více skládku než les, tak moc příjemné proběhnutí. Jenom ta mapa byla taková podivná...
8. SZL - 55 control points mass start race (16/03/2019)
Saturday 16 March 2019
Category: Zimní liga
Czyżowice - Leśniczówka, UKS Sparta Czyżowice, POL
dlouhá trať
Druhý ročník příjemného jarního proběhnutí. Oproti loňsku ubylo kopců, přibylo kontrol a na běh bylo příjemných 8 ...
7. SZL (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Category: Zimní liga
Pod Bílou horou/Štramberk, MOV/Juřeníkovi, CZE
krátká trať
6. SZL (02/03/2019)
Saturday 2 March 2019
Category: Zimní liga
Palac Czeczów/Kozy, POL
sprint
Závod za krásného počasí v úžasném prostředí. GPS se chytla až od K3. Organizace stejně jako na seriálu závodů Biel...
5. SZL (2. část) (26/01/2019)
Saturday 26 January 2019
Category: Zimní liga
ZŠ kapitána Jasioka, HAV, CZE
sprint
5. SZL (1. část) (26/01/2019)
Saturday 26 January 2019
Category: Zimní liga
ZŠ kapitána Jasioka, HAV, CZE
sprint