RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Bielsko-Biała Nocą, E2 (17.10.2019)
Čtvrtek 17 říjen 2019
Kategorie: Závody
Osiedle Karpackie, Bielsko-Biała o-team, POL
noční sprint
5. PKŽ MSK (12.10.2019)
Sobota 12 říjen 2019
Kategorie: Závody
Wodzislaw Ślaski - Trzy Wzgórza, UKS Sparta Czyzowice, POL
sprint
4. PKŽ MSK (12.10.2019)
Sobota 12 říjen 2019
Kategorie: Závody
Nieboczowy, UKS Sparta Czyzowice, POL
krátká trať
XVI Rybino (05.10.2019)
Sobota 5 říjen 2019
Kategorie: Závody
Grzybówka, UKS Rybnik, POL
krátká trať
Nejhorší výkon sezóny (zatím).
3. PKŽ MSK (29.09.2019)
Neděle 29 září 2019
Kategorie: Závody
Lysý vrch/Chuchelná, SOP, CZE
klasika|Výsledky
MT klasika (26.09.2019)
Čtvrtek 26 září 2019
Kategorie: Tréninky
Kamenec/Dobroslavice, MOV/T. Berger, CZE
klasika
Chyby, neběželo to a K6 ukradená nějakým nenechavým houbařem
MČR klasika - finále (22.09.2019)
Neděle 22 září 2019
Kategorie: Závody
Maliník, TJN, CZE
klasika|Výsledky
Docela fajn výsledek, škoda K13, kde jsem od předchozí kontroly vyrazil moc zbrkle. Pak bylo docela obtížné se v tom čern...
Bielsko-Biała Nocą, E1 (19.09.2019)
Čtvrtek 19 září 2019
Kategorie: Závody
Mikuszowice Krakowskie, BB O-team, POL
noční prodloužený sprint
MT vrstevnicovka (12.09.2019)
Čtvrtek 12 září 2019
Kategorie: Tréninky
Kamenec/Dobroslavice, M. Kovařík/SIT, CZE
zkrácená klasika|Výsledky
7. ŽB Morava (08.09.2019)
Neděle 8 září 2019
Kategorie: Závody
Skok/Lukoveček, TZL, CZE
krátká trať|Výsledky
6. ŽB Morava (07.09.2019)
Sobota 7 září 2019
Kategorie: Závody
Pod Ondřejovskem/Lukoveček, TZL, CZE
klasika|Výsledky
MT krátká (05.09.2019)
Čtvrtek 5 září 2019
Kategorie: Tréninky
Zámrklí/Fryčovice, M. Svoboda/BFM, CZE
krátká trať
Mapa taková všelijaká, ale jako trénink super. Jenom škoda, že je to taková džungle.
Interkompas 45, E3 (01.09.2019)
Neděle 1 září 2019
Kategorie: Závody
Nápravovna/Číměř, SJH, CZE
zkrácená klasika
Fyzicky hrozné trápení.
Interkompas 45, E2 (31.08.2019)
Sobota 31 srpen 2019
Kategorie: Závody
Maureři/Hejlíček, SJH, CZE
klasika|Výsledky
Stále nechápu, v čem byl strom na K10 výrazný...ale závod velice pěkný
Interkompas 45, E1 (30.08.2019)
Pátek 30 srpen 2019
Kategorie: Závody
Řaská studánka/Číměř, SJH, CZE
krátká trať|Výsledky
O-bludiště (29.08.2019)
Čtvrtek 29 srpen 2019
Kategorie: Tréninky
Obludiště Dolní Pěna, SJH, CZE
o-labyrint|Výsledky
Slovak Karst cup, E4 (11.08.2019)
Neděle 11 srpen 2019
Kategorie: Závody
Malý vrch/Plešivecká planina, TKE, SVK
klasika|Výsledky
K bolesti kolene se přidaly i úpony, no a celkově nechuť k nějakému závodění. A podle toho to i vypadalo.
Slovak Karst cup, E3 (10.08.2019)
Bohužel vynechaná K5.
Slovak Karst cup, E2 (10.08.2019)
Sobota 10 srpen 2019
Kategorie: Závody
Vrchovisko/Plešivecká planina, TKE, SVK
krátká trať|Výsledky
Dneska nic nevycházelo, prostě den blbec...
Slovak Karst cup, E1 (09.08.2019)
Pátek 9 srpen 2019
Kategorie: Závody
Salanka/Plešivecká planina, TKE, SVK
klasika|Výsledky
Škoda chyby na K13, nevím proč jsem si myslel, že jsem vběhl do lesa mnohem západněji...
O-Ringen, E5 (27.07.2019)
Sobota 27 červenec 2019
Kategorie: Závody
Ågelsjöbergen, SWE
klasika|Výsledky
Chyby z únavy.
O-Ringen, E4 (26.07.2019)
Pátek 26 červenec 2019
Kategorie: Závody
Jursla gammelskog, SWE
krátká trať|Výsledky
O-Ringen, E3 (25.07.2019)
Čtvrtek 25 červenec 2019
Kategorie: Závody
Kvillinge, SWE
klasika|Výsledky
Dneska nic nevycházelo...celou cestu na jedničku jsem myslel, že běžím krátkou a ne klasiku, jaké to bylo překvapení, kd...
O-Ringen, E2 (23.07.2019)
Úterý 23 červenec 2019
Kategorie: Závody
Grosvad, SWE
klasika|Výsledky
Škoda nesmyslné chyby na K12, kdy jsem se naprosto přestal soustředit na mapu a o pár metrů kontrolu minul...
O-Ringen, E1 (22.07.2019)
Pondělí 22 červenec 2019
Kategorie: Závody
Loreberg, SWE
klasika|Výsledky
MT #3 (21.07.2019)
Neděle 21 červenec 2019
Kategorie: Tréninky
Svartsjön, SWE
klasika
Pouze kontroly 1, 2, 3, 12, 8, 7.
MT #2 (20.07.2019)
Sobota 20 červenec 2019
Kategorie: Tréninky
Torstorp, SWE
krátká trať
MT #1 (20.07.2019)
Sobota 20 červenec 2019
Kategorie: Tréninky
Stjarnvik/Lotorp, SWE
klasika
Pomalu a než jsem si zase navykl na švédské terény, tak to trvalo...
H.S.H Vysočina Cup, E3 (14.07.2019)
Neděle 14 červenec 2019
Kategorie: Tréninky
U Zabitého/Svratouch, CHT, CZE
zkrácená|Výsledky
H.S.H Vysočina Cup, E2 (13.07.2019)
Sobota 13 červenec 2019
Kategorie: Závody
Formanovo bahno/Svratouch, CHT, CZE
klasika|Výsledky
H.S.H Vysočina Cup, E1 (12.07.2019)
Pátek 12 červenec 2019
Kategorie: Závody
U Zabitého/Svratouch, CHT, CZE
krátká trať|Výsledky
MČR krátká - finále (23.06.2019)
Neděle 23 červen 2019
Kategorie: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
krátká trať|Výsledky
MČR krátká - kvalifikace  (22.06.2019)
Sobota 22 červen 2019
Kategorie: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
krátká trať|Výsledky
Krásný závod, víc takových! V kamenech to šlo výborně, ale na „jednodušším“ závěru mě vytrestaly směry, škoda
5. ŽB Morava (16.06.2019)
Neděle 16 červen 2019
Kategorie: Závody
Babí lom/Vranov, BBM+VBM, CZE
krátká trať|Výsledky
4. ŽB Morava (15.06.2019)
Sobota 15 červen 2019
Kategorie: Závody
Babí lom/Vranov, VBM+BBM, CZE
„klasika“|Výsledky
Škoda chyby na K11, kde byla ještě jedna nová cesta...
Oblastní štafety (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
Kategorie: Závody
Přerovec/Mokré Lazce, AOP, CZE
štafety, úsek 1|Výsledky
Dlouho jsem takhle nezkazil štafety...
1. PKŽ MSK (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
Kategorie: Závody
Přerovec/Mokré Lazce, AOP, CZE
krátká trať|Výsledky
MT scorelauf (06.06.2019)
Čtvrtek 6 červen 2019
Kategorie: Tréninky
Koleje/Porubský les, H. Holec/MOV, CZE
scorelauf
Celostátní finále přeboru škol (05.06.2019)
Středa 5 červen 2019
Kategorie: Závody
Čertova rokle/Brno, ZBM, CZE
prodloužený sprint|Výsledky
Vcelku zajímavý terén i trať, škoda jen, že je tohle další z řady závodů, kde to pořadatelé nezvládli s otevřenými...
3. ŽB Morava (02.06.2019)
Neděle 2 červen 2019
Kategorie: Závody
Obrova noha/Otaslavice, PLU, CZE
krátká trať|Výsledky
2. ŽB Morava (01.06.2019)
Sobota 1 červen 2019
Kategorie: Závody
Chaloupky/Otaslavice, PLU, CZE
klasika|Výsledky
Nějak jsem nerozuměl zmapování porostů, hlavně na K3 se mi jevil bílý les jako jedničkový hustník, z toho pramenila obr...
MT paměťák (30.05.2019)
Čtvrtek 30 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Skalka/Ostrava, J. Panna/MOV, CZE
paměťák
Na každé druhé kontrole mapka s další dvojicí postupů. Bylo to opravdu hodně náročné a snad všichni udělali chyby, za...
8. JKŽ MSK (25.05.2019)
Sobota 25 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Příbor, BFM, CZE
sprint|Výsledky
Mimo soutěž a pohodovým tempem.
MČR sprint (18.05.2019)
Sobota 18 květen 2019
Kategorie: Závody
Čáslav, LPU, CZE
sprint|Výsledky
Škoda chyb v závěru (K14 a K19)
Český pohár štafet (12.05.2019)
Neděle 12 květen 2019
Kategorie: Závody
V Močálech/Třemešek, KSU, CZE
štafety, úsek 1
Český pohár štafet (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Kategorie: Závody
Barevný les/Třemešek, KSU, CZE
štafety, úsek 1
ŽA sprint (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Kategorie: Závody
Šumperk, KSU, CZE
sprint|Výsledky
MT scorelauf (09.05.2019)
Čtvrtek 9 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Landek, BFM, CZE
scorelauf
Limit 40 minut, bodové hodnocení kontrol podle první cifry kódu.
MT klasika (02.05.2019)
Čtvrtek 2 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Palkovické hůrky, BFM/V. Mutina, CZE
zkrácená
Veřejný závod sprintových štafet (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Kategorie: Závody
Lesopark, HAV, CZE
sprintové štafety, úsek 3|Výsledky
Před začátkem ještě půlkilometrové „krosové“ kolečko kolem shromaždiště.
Mistrovství MSK sprint (6. JKŽ) (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Kategorie: Závody
Letní kino/Orlová, HAV, CZE
sprint|Výsledky
Totální výpadek hned po startu.
Mistrovství MSK (5. JKŽ) krátká  (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: Závody
Zbojnická stráň/Vrbno p. P., VRB, CZE
krátká trať|Výsledky
Ač tam byly nějaké stavitelské prohřešky, na mapě i při organizaci se objevily nějaké formální chyby, tak za mě zatí...
MT kombotech (25.04.2019)
Čtvrtek 25 duben 2019
Kategorie: Tréninky
Libotín, MOV, CZE
kombotech
V lese místy hrozný bordel, kterým se ani nedalo projít...
Velikonoce ve skalách E3 (21.04.2019)
Neděle 21 duben 2019
Kategorie: Závody
Skleněný vrch, DKP, CZE
klasika|Výsledky
Velikonoce ve skalách E2 (20.04.2019)
Sobota 20 duben 2019
Kategorie: Závody
Kozelská rokle, DKP, CZE
klasika|Výsledky
Velikonoce ve skalách E1 (19.04.2019)
Pátek 19 duben 2019
Kategorie: Závody
Pavlínino údolí, DKP, CZE
zkrácená|Výsledky
Mistrovství MSK klasika (4. JKŽ) (13.04.2019)
Sněhu víc než na všech letošních zimních ligách dohromady ;-) Škoda jen nezvládnutých traverzů na K6 a K8, na K9 to ch...
ČP štafet (07.04.2019)
Neděle 7 duben 2019
Kategorie: Závody
Smolkov + Lhota, AOV, CZE
štafety, úsek 1|Výsledky
Oproti sobotě mnohem lepší závod. Jenom škoda chyb na K7 a K15
1. ŽB Morava (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Kategorie: Závody
Ostrá hůrka/Háj ve Slezsku, AOV, CZE
„klasika“|Výsledky
Zklamání po všech stránkách...
Veřejný závod CEYOC (05.04.2019)
Moc hezky postavené.
MT sprintové intervaly (04.04.2019)
Čtvrtek 4 duben 2019
Kategorie: Tréninky
Štramberk, ČSOS+MOV, CZE
sprint
Mistrovství MSK v NOB (2. JKŽ) (30.03.2019)
Sobota 30 březen 2019
Kategorie: Závody
Kamenec/Dobroslavice, MOV, CZE
noční OB|Výsledky
Mimo soutěž.
9. SZL (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: Zimní liga
Lesík/Opava, SOP, CZE
krátká trať
I když les připomínal místy více skládku než les, tak moc příjemné proběhnutí. Jenom ta mapa byla taková podivná...
8. SZL - 55 control points mass start race (16.03.2019)
Sobota 16 březen 2019
Kategorie: Zimní liga
Czyżowice - Leśniczówka, UKS Sparta Czyżowice, POL
dlouhá trať
Druhý ročník příjemného jarního proběhnutí. Oproti loňsku ubylo kopců, přibylo kontrol a na běh bylo příjemných 8 ...
7. SZL (09.03.2019)
Sobota 9 březen 2019
Kategorie: Zimní liga
Pod Bílou horou/Štramberk, MOV/Juřeníkovi, CZE
krátká trať
6. SZL (02.03.2019)
Sobota 2 březen 2019
Kategorie: Zimní liga
Palac Czeczów/Kozy, POL
sprint
Závod za krásného počasí v úžasném prostředí. GPS se chytla až od K3. Organizace stejně jako na seriálu závodů Biel...
5. SZL (2. část) (26.01.2019)
Sobota 26 leden 2019
Kategorie: Zimní liga
ZŠ kapitána Jasioka, HAV, CZE
sprint
5. SZL (1. část) (26.01.2019)
Sobota 26 leden 2019
Kategorie: Zimní liga
ZŠ kapitána Jasioka, HAV, CZE
sprint