RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MČR klasika Kladky - finále (H21A) (16.09.2018)
Neděle 16 září 2018
Kategorie: Závody - OB
Věžnice, KON + JPV, CZE
long|Výsledky
ČP Radvanec - middle (H21E) (08.09.2018)
Sobota 8 září 2018
Kategorie: Závody - OB
Havraní skály, BOR, CZE
middle|Výsledky
CVČ etapa 3 (H21E) (02.09.2018)
Neděle 2 září 2018
Kategorie: Závody - OB
Kateřina I, PHK, CZE
shortened long, chasing start|Výsledky
celkové výsledky: https://oris.orientacnisporty.cz/files/4431_5c683032c2920bb901863174f5846abe.pdf
CVČ etapa 2 (H21E) (01.09.2018)
Sobota 1 září 2018
Kategorie: Závody - OB
Žaltman 741, PHK, CZE
long|Výsledky
Ta špína opravdu není přidaná ve Photoshopu. Celé v dešti, ke K6 skluzavka po břichu s mapou v prachu a listí. Poctivá h...
CVČ etapa 1 (H21E) (31.08.2018)
Pátek 31 srpen 2018
Kategorie: Závody - OB
Hradiště 683, PHK, CZE
middle|Výsledky
PP e3 (H21E) (26.08.2018)
Neděle 26 srpen 2018
Kategorie: Závody - OB
Branžež, TUR, CZE
middle|Výsledky
celkové výsledky: http://tur.cz/pekneprazdniny/uploads/2018/results/celk.html
PP e2 (H21E) (25.08.2018)
Sobota 25 srpen 2018
Kategorie: Závody - OB
Kost, TUR, CZE
long|Výsledky
PP e1 (H21E) (24.08.2018)
Pátek 24 srpen 2018
Kategorie: Závody - OB
U obory, TUR, CZE
middle|Výsledky
TC Halden/Silkeborg no.14_loop A (04.08.2018)
Sobota 4 srpen 2018
Kategorie: Tréning - OB
Odder Bymidte, ZBM, DEN
sprint
Odder, trochu zvláštní mapa
TC Halden/Silkeborg no.14_loop B (04.08.2018)
Sobota 4 srpen 2018
Kategorie: Tréning - OB
Odder Bymidte, ZBM, DEN
sprint
Odder, trochu zvláštní mapa
TC Halden/Silkeborg no.11 - výklusový middle (03.08.2018)
Pátek 3 srpen 2018
Kategorie: Tréning - OB
Silkeborg Sønderskov, ZBM, DEN
middle
TC Halden/Silkeborg no.9 - long (02.08.2018)
Čtvrtek 2 srpen 2018
Kategorie: Tréning - OB
Linå Vesterskov, ZBM, DEN
long|Výsledky
model JWOC 2019
TC Halden/Silkeborg no.7 - long s hendikepovým startem (31.07.2018)
Úterý 31 červenec 2018
Kategorie: Tréning - OB
Kjölasjöen, ZBM, NOR
long chasing start|Výsledky
model na MS 2019, zábavný kontaktní závod a vítězství :) zkratka zadaná už před startem
TC Halden/Silkeborg no.5 - intervaly po skalních plotnách (30.07.2018)
měřený první a poslední úsek
Botas E3 (H21E) (15.07.2018)
Neděle 15 červenec 2018
Kategorie: Závody - OB
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
shortened long|Výsledky
celkové výsledky: https://oris.orientacnisporty.cz/files/4405_44fab08705fafff7b4e920758e68fc9d.pdf
Botas E2 (H21E) (14.07.2018)
Sobota 14 červenec 2018
Kategorie: Závody - OB
Bretschneiderovo ucho - sever, CHT, CZE
long|Výsledky
Botas - E1 (H21E) (13.07.2018)
Pátek 13 červenec 2018
Kategorie: Závody - OB
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
middle|Výsledky
MČR middle - finále H21A (24.06.2018)
Neděle 24 červen 2018
Kategorie: Závody - OB
Hrádky 628, TBM, CZE
middle|Výsledky
hanácká liga na Rejvízu (H21) (16.06.2018)
Sobota 16 červen 2018
Kategorie: Závody - OB
Zámecký pahorek, ZLH, CZE
long|Výsledky
Špatná volba na K1 (chtělo rovně) a na K4 (prozměnu chtělo oběhnout), na K2 špatná stopa (moc vysoko ve svahu), na K3 vá...
ČP Hrabová - long (H21A) (10.06.2018)
Neděle 10 červen 2018
Kategorie: Závody - OB
Zmrzlé skály, ASU, CZE
long|Výsledky
ČP Hrabová - middle (H21E) (09.06.2018)
Sobota 9 červen 2018
Kategorie: Závody - OB
Malá Polanka, ASU, CZE
middle|Výsledky
Mapově opravdu povedený závod. Všechno fungovalo, kontroly vždycky byly tam kde jsem je čekal. Les byl totálně brněnský,...
MT Spáleniště - kombotech (30.05.2018)
Středa 30 květen 2018
Kategorie: Tréning - OB
Zadní Hády, ZBM, CZE
training
ČPŠ Třemošná - neděle (H21) (27.05.2018)
Neděle 27 květen 2018
Kategorie: Závody - OB
Kvočna, LPM, CZE
relay, úsek 2/3
ČP sprint Plzeň (H21E) (26.05.2018)
Sobota 26 květen 2018
Kategorie: Závody - OB
Plzeň 12°, VPM, CZE
sprint
Bludiště okolo Rooseveltova mostu. K13 a 14 zrušeny už před závodem, dodatečně závod ukončený na K12 (asi)
ČPŠ Třemošná - sobota (H21) (26.05.2018)
Sobota 26 květen 2018
Kategorie: Závody - OB
Býkovna, LPM, CZE
relay, úsek 2/3
Malá paralelka na K3, veliká nepříjemnost na K10 (chtělo to okolo zleva), nejistota před K13, zbytečné váhání před K1...
mapový tréning nad Žebětínem (23.05.2018)
Středa 23 květen 2018
Kategorie: Tréning - OB
Pohádka máje, ZBM, CZE
training
zábavný první úsek štafet se zkratkami a trháním fáborků
ČP Tábor middle (H21E) (20.05.2018)
Neděle 20 květen 2018
Kategorie: Závody - OB
Pintovka, VTA, CZE
middle|Výsledky
MČR sprint (H21A) (19.05.2018)
Sobota 19 květen 2018
Kategorie: Závody - OB
Tábor, VTA, CZE
sprint|Výsledky
Mistrovství Moravy - klasika (21.04.2018)
Sobota 21 duben 2018
Kategorie: Závody - OB
Luhačovice - Radostova, LCE, CZE
long|Výsledky
ČP sprint - Jičín (15.04.2018)
Neděle 15 duben 2018
Kategorie: Závody - OB
Jičín, SJC, CZE
sprint|Výsledky
po dlouhé době pokus o důstojné tempo
MČR noční Horní Studnice (14.04.2018)
Sobota 14 duben 2018
Kategorie: Závody - OB
Holubí vrch, STH, CZE
night-o|Výsledky
na celý jsem se ještě necítil, takže jen jedno křídlo motýla, i přes nepříliš velké tempo to nebylo mapově úplně ...
TC Velikonoce - skalnaté závěrečné štafetky (02.04.2018)
tempo opatrné, ale tady to stejně o moc rychleji nešlo
O-mikron (04.03.2018)
Neděle 4 březen 2018
Kategorie: Závody - OB
Kavky, MBM, CZE
middle|Výsledky
vycházkovým tempem a s pomocnou třetí nohou
NOB okolo Velké baby (19.01.2018)
Pátek 19 leden 2018
Kategorie: Závody - OB
Velká baba, ZBM, CZE
night-o|Výsledky
Po dlouhé době důstojné tempo a dobrý pocit (fyzicky i mapově, i když pár chybek se našlo). Krásně po kotníky nasněž...
BZL Lužánky - sprintové štafetky 4. úsek (07.01.2018)
Neděle 7 leden 2018
Kategorie: Závody - OB
Lužánky, ZBM, CZE
sprint relay, úsek 4/4
3. místo s Maky T.
BZL Lužánky - sprintové štafetky 2. úsek (07.01.2018)
Neděle 7 leden 2018
Kategorie: Závody - OB
Lužánky, ZBM, CZE
mix sprint relay, úsek 2/4
NOB Žebětín (05.01.2018)
Pátek 5 leden 2018
Kategorie: Tréning - OB
Nad Žebětínem, ZBM, CZE
one-man relay