All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HSH Vysočina - E3 (15/07/2018)
Sunday 15 July 2018
Category: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, Czech Republic
Zkrácená|Results
HSH Vysočina - E2 (14/07/2018)
Saturday 14 July 2018
Category: Závody
Bretschneiderovo ucho, CHT, Czech Republic
Klasika|Results
HSH Vysočina - E1 (13/07/2018)
Friday 13 July 2018
Category: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, Czech Republic
Krátká|Results
Veteraniáda ČR - sprint (19/05/2018)
Saturday 19 May 2018
Category: Závody
Tábor, VTA, Czech Republic
Sprint|Results
ŽA - klasika (06/05/2018)
Sunday 6 May 2018
Category: Závody
Chumava/Lštěň, PGP, Czech Republic
Klasika|Results
Odpajdáno, možná zbytečně, ale bylo hezky, v lese taky pěkný...
5. jarní PŽ (22/04/2018)
Sunday 22 April 2018
Category: Závody
Pelechovka/Chyňava, SCP, Czech Republic
Krátká|Results
Kupodivu, noha vydržela...Na druhou stranu, velkou chybu jsem si zase neodpustil....:(
MO ve sprintu (21/04/2018)
Saturday 21 April 2018
Category: Závody
Slaný, SLA, Czech Republic
Sprint|Results
Noha vydržela cca do sedmičky, kde taky přišla zásadní chyba...
2. jarní PŽ - Radka péčka (08/04/2018)
Sunday 8 April 2018
Category: Závody
Humniště/Malíkovice, DKL, Czech Republic
Závod JČ žebříčku (07/04/2018)
Saturday 7 April 2018
Category: Závody
Kozí Hrádek/Tábor, KTA, Czech Republic
Krátká|Results
První dvě kontroly chyba, pak už dobrý, noha ale zlobila...:(
1. jarní PŽ (25/03/2018)
Sunday 25 March 2018
Category: Závody
Červený Mlýn u Rakovníka, JES, KAD, Czech Republic
Krátká|Results
Začátek nejistý, pak už dobrý v pěkném lese...
Jarní pohár - NOB (23/03/2018)
Friday 23 March 2018
Category: Závody
Biřička/Hradec Králové, PHK, Czech Republic
NOB|Results
Po několika letech nočák v normálním lese a taková hrůza...Velká chyba na 3. a 8. kontrolu, absolutní ztracení na 13.......
Jarní sprint (18/03/2018)
Sunday 18 March 2018
Category: Tréninky
Čimický háj, PGP, Czech Republic
Opět na Kozla (11/03/2018)
Sunday 11 March 2018
Category: Tréninky
Pyšely, Dan Šafka, Czech Republic
Nočník na Rokytce (22/02/2018)
Thursday 22 February 2018
Category: Tréninky
Černý most, HonzaK, Czech Republic
Za kněžnou Libuší - závod PZL (11/02/2018)
Sunday 11 February 2018
Category: Tréninky
Libušín, Pavel Vinš, Czech Republic
Noční Hrádek (18/01/2018)
Thursday 18 January 2018
Category: Tréninky
Příba
Scorelauf|Results
Ze 14 jsem se vydal na dvacítku, po cestě jsem si vzpomněl na osmnáctku....Na dvanáctce jsem strávil cca 4 minuty hledáním...
PZL Kralupy nad Vltavou (13/01/2018)
Saturday 13 January 2018
Category: Tréninky
Přes dva břehy, KPY, Czech Republic
Asi to nebyla ideální varianta, ale bavilo mě to...
PZL Nad údolím Kocáby (07/01/2018)
Sunday 7 January 2018
Category: Tréninky
Masečín
Odkulháno s bolavou nohou, o to víc mrzí kiks na 3. kontrolu, kde jsem se našel před pětkou.....