All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.6
RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

O-liga 2020 #11 (Vidrholec) (04/08/2020)
Tuesday 4 August 2020
Category: Tréninky
Vidrholec - jih/Klánovice, Jan Mrázek, Czech Republic
O-LIGA 2020 #9 (KELTSKÉ HRADIŠTĚ) (21/07/2020)
Tuesday 21 July 2020
Category: Tréninky
Keltské Hradiště/Zbraslav, Jan Mrázek, Czech Republic
Nastoupáno 280 m....
O-liga 2020 #8 (14/07/2020)
Tuesday 14 July 2020
Category: Tréninky
Hvězda, Jan Mrázek, Czech Republic
HSH Vysočina Cup E3 (12/07/2020)
Sunday 12 July 2020
Category: Závody
Velká Straka/Smrček, CHT, Czech Republic
Zkrácená|Results
Opět s velkými chybami...-:(
HSH Vysočina Cup E2 (11/07/2020)
Saturday 11 July 2020
Category: Závody
Ležák/Smrček, CHT, Czech Republic
Klasika|Results
HSH Vysočina Cup E1 (10/07/2020)
Friday 10 July 2020
Category: Závody
Studená Voda/Smrček, CHT, Czech Republic
Krátká|Results
Mapově hrozný...
O-LIGA 2020 #6 (ŠÁRKA) (16/06/2020)
Tuesday 16 June 2020
Category: Tréninky
Čertův mlýn, Jan Mrázek, Czech Republic
Běhej s mapou (06/06/2020)
Saturday 6 June 2020
Category: Tréninky
Vrchbělá/Bělá pod Bezdězem, TJN, Czech Republic
Krátká
O-LIGA 2020 #4 (LÁDVÍ) (21/05/2020)
Thursday 21 May 2020
Category: Tréninky
Ládví, Jan Mrázek, Czech Republic
O-LIGA 2020 #3 (KAMÝK) (12/05/2020)
Tuesday 12 May 2020
Category: Tréninky
Modřany, Jan Mrázek, Czech Republic
Klánovice (06/05/2020)
Wednesday 6 May 2020
Category: Tréninky
Czech Republic
Opět na Kozla (08/03/2020)
Sunday 8 March 2020
Category: Tréninky
Pyšely, Daniel Šafka, Czech Republic
Klasika|Results
Bylo to pěkné, bylo toho dost...
Trojmezí- PZL (07/03/2020)
Saturday 7 March 2020
Category: Tréninky
Trojmezí/Chodovská tvrz, Jan Mrázek, Czech Republic
Klasika|Results
Dřínovský háj po dvaceti letech (23/02/2020)
Sunday 23 February 2020
Category: Tréninky
Dřínovské háje/Dřínov, KPY, Czech Republic
Klasika|Results
Únor v Úvalech (09/02/2020)
Sunday 9 February 2020
Category: Tréninky
Úvaly u Prahy, TAP, Czech Republic
Klasika|Results
Kavky (01/02/2020)
Saturday 1 February 2020
Category: Tréninky
Kavky/Kavčí hory, Czech Republic
Sprint|Results
Na Plazech (05/01/2020)
Sunday 5 January 2020
Category: Tréninky
Plazy/Čísovice, Betovi, Czech Republic
Klasika|Results