RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

O-liga 2020 #22 (Sauna) (19.11.2020)
Čtvrtek 19 listopad 2020
Kategorie: Tréninky
Sauna/Košíře, Jan Mrázek, Czech Republic
O-liga 2020 #21 (Přehrada 3) (12.11.2020)
Čtvrtek 12 listopad 2020
Kategorie: Tréninky
Sady zahradnické mládeže/Hostivař, Jan Mrázek, Czech Republic
O-liga 2020 #20 (Vypich) (03.11.2020)
Úterý 3 listopad 2020
Kategorie: Tréninky
Homolka, Jan Mrázek, Czech Republic
Před 20. kontrolou se mi vypnuly hodinky, všimnul jsem si při postupu na 22....
O-liga 2020 #19 (Valy) (27.10.2020)
Úterý 27 říjen 2020
Kategorie: Tréninky
Valy/Točná, Jan Mrázek, Czech Republic
O-liga 2020 #18 (Hrádek 2) (20.10.2020)
Úterý 20 říjen 2020
Kategorie: Tréninky
Hrádek/Krč, Jan Mrázek, Czech Republic
O-liga 2020 #17 (Zátiší) (13.10.2020)
Úterý 13 říjen 2020
Kategorie: Tréninky
Zátiší/Lhotka, Jan Mrázek, Czech Republic
Závod Jihočeské oblasti (03.10.2020)
Sobota 3 říjen 2020
Kategorie: Závody
Ostrý vrch/Nový Dvůr U pÍSKU, OPI, Czech Republic
O-liga 2020 #16 (Milíčák) (30.09.2020)
Středa 30 září 2020
Kategorie: Tréninky
Milíčák a rybníky/Háje, Jan Mrázek, Czech Republic
Závod ve Hvězdě (23.09.2020)
Středa 23 září 2020
Kategorie: Tréninky
Hvězda/Vypich, DKP, Czech Republic
OŽ Vysočina (19.09.2020)
Sobota 19 září 2020
Kategorie: Závody
Hrad/Choustník, STA, Czech Republic
Krátká|Výsledky
O-liga 2020 #15 (Prokopák) (15.09.2020)
Úterý 15 září 2020
Kategorie: Tréninky
Prokopák/Barrandov, Jan Mrázek, Czech Republic
Podvečerní běh Folimankou (10.09.2020)
Čtvrtek 10 září 2020
Kategorie: Tréninky
Folimanka +/Nusle, USK, Czech Republic
O-liga 2020 #14 (01.09.2020)
Úterý 1 září 2020
Kategorie: Tréninky
Šance/Zbraslav, Jan Mrázek, Czech Republic
O-liga 2020 #13 (Hrádek) (25.08.2020)
Úterý 25 srpen 2020
Kategorie: Tréninky
Hrádek/Roztyly, Jan Mrázek, Czech Republic
Helfenburk 2020 - E4 (23.08.2020)
Neděle 23 srpen 2020
Kategorie: Závody
Paníhájek/Krajníčko, EKP, PVD, Czech Republic
Zkrácená|Výsledky
Helfenburk 2020 - E3 (22.08.2020)
Sobota 22 srpen 2020
Kategorie: Závody
Bavorov/Bavorov, EKP, PVD, Czech Republic
Sprint|Výsledky
Helfenburk 2020 - E2 (22.08.2020)
Sobota 22 srpen 2020
Kategorie: Závody
Krubnfleh/Krajníčko, EKP, PVD, Czech Republic
Sprint|Výsledky
Bohužel, GPS odhalila, že jsem na 16 opravdu nebyl, takže zaslouženě DISK....:-(
Helfenburk 2020 - E1 (21.08.2020)
Pátek 21 srpen 2020
Kategorie: Závody
Helfenburk/Krajníčko, EKP, PVD, Czech Republic
Krátká|Výsledky
O-liga 2020 #12 (Vrabec) (18.08.2020)
Úterý 18 srpen 2020
Kategorie: Tréninky
Vrabec/Roztoky u Prahy, Jan Mrázek, Czech Republic
Dražičky - veřejný závod (08.08.2020)
Sobota 8 srpen 2020
Kategorie: Tréninky
V Rybníčkách/Dražičky, STA, Czech Republic
O-liga 2020 #11 (Vidrholec) (04.08.2020)
Úterý 4 srpen 2020
Kategorie: Tréninky
Vidrholec - jih/Klánovice, Jan Mrázek, Czech Republic
O-LIGA 2020 #9 (KELTSKÉ HRADIŠTĚ) (21.07.2020)
Úterý 21 červenec 2020
Kategorie: Tréninky
Keltské Hradiště/Zbraslav, Jan Mrázek, Czech Republic
Nastoupáno 280 m....
O-liga 2020 #8 (14.07.2020)
Úterý 14 červenec 2020
Kategorie: Tréninky
Hvězda, Jan Mrázek, Czech Republic
HSH Vysočina Cup E3 (12.07.2020)
Neděle 12 červenec 2020
Kategorie: Závody
Velká Straka/Smrček, CHT, Czech Republic
Zkrácená|Výsledky
Opět s velkými chybami...-:(
HSH Vysočina Cup E2 (11.07.2020)
Sobota 11 červenec 2020
Kategorie: Závody
Ležák/Smrček, CHT, Czech Republic
Klasika|Výsledky
HSH Vysočina Cup E1 (10.07.2020)
Pátek 10 červenec 2020
Kategorie: Závody
Studená Voda/Smrček, CHT, Czech Republic
Krátká|Výsledky
Mapově hrozný...
O-LIGA 2020 #6 (ŠÁRKA) (16.06.2020)
Úterý 16 červen 2020
Kategorie: Tréninky
Čertův mlýn, Jan Mrázek, Czech Republic
Běhej s mapou (06.06.2020)
Sobota 6 červen 2020
Kategorie: Tréninky
Vrchbělá/Bělá pod Bezdězem, TJN, Czech Republic
Krátká
O-LIGA 2020 #4 (LÁDVÍ) (21.05.2020)
Čtvrtek 21 květen 2020
Kategorie: Tréninky
Ládví, Jan Mrázek, Czech Republic
O-LIGA 2020 #3 (KAMÝK) (12.05.2020)
Úterý 12 květen 2020
Kategorie: Tréninky
Modřany, Jan Mrázek, Czech Republic
Klánovice (06.05.2020)
Středa 6 květen 2020
Kategorie: Tréninky
Czech Republic
Opět na Kozla (08.03.2020)
Neděle 8 březen 2020
Kategorie: Tréninky
Pyšely, Daniel Šafka, Czech Republic
Klasika|Výsledky
Bylo to pěkné, bylo toho dost...
Trojmezí- PZL (07.03.2020)
Sobota 7 březen 2020
Kategorie: Tréninky
Trojmezí/Chodovská tvrz, Jan Mrázek, Czech Republic
Klasika|Výsledky
Dřínovský háj po dvaceti letech (23.02.2020)
Neděle 23 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Dřínovské háje/Dřínov, KPY, Czech Republic
Klasika|Výsledky
Únor v Úvalech (09.02.2020)
Neděle 9 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Úvaly u Prahy, TAP, Czech Republic
Klasika|Výsledky
Kavky (01.02.2020)
Sobota 1 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Kavky/Kavčí hory, Czech Republic
Sprint|Výsledky
Na Plazech (05.01.2020)
Neděle 5 leden 2020
Kategorie: Tréninky
Plazy/Čísovice, Betovi, Czech Republic
Klasika|Výsledky