RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

oddílový přebor ZBM 2E (03.11.2018)
Sobota 3 listopad 2018
Kategorie: závody OB
jaskyňa Výpustek, Žabovřesky, CZE
šprint|Výsledky
Majstrovstvá a Veteraniáda ČR klubov  (14.10.2018)
Neděle 14 říjen 2018
Kategorie: závody OB
Krajníčko, Ekonom Praha, Sokol Pražák, CZE
družstvá, úsek 1|Výsledky
veeeľká chyba na 2
Majstrovstvá a Veteraniáda ČR štafiet (13.10.2018)
Sobota 13 říjen 2018
Kategorie: závody OB
Krajníčko, Ekonom Praha, Sokol Pražák, CZE
štafety, úsek 2|Výsledky
M SR v OB šprintové štafety 2x2 (23.09.2018)
Neděle 23 září 2018
Kategorie: závody OB
Nové Mesto nad Váhom, ŠK Sandberg Bratislava, SVK
šprintové štafety, úsek 4|Výsledky
M SR v OB šprintové štafety 2x2 (23.09.2018)
Neděle 23 září 2018
Kategorie: závody OB
Nové Mesto nad Váhom, ŠK Sandberg Bratislava, SVK
šprintové štafety, úsek 2|Výsledky
SRJ (22.09.2018)
Sobota 22 září 2018
SRJ
Kategorie: závody OB
Nová Bošáca, ŠK Sandberg Bratislava, TJ Slovan Luhačovice, SVK
middle|Výsledky
M SR pri M ČR v OB (16.09.2018)
Neděle 16 září 2018
Kategorie: závody OB
Kladky, OS SK Prostějov, KOB Konice, CZE
klasika|Výsledky
SRJ pri kval. M ČR (15.09.2018)
Sobota 15 září 2018
Kategorie: závody OB
Kladky, SK Prostějov, KOB Konice, CZE
middle|Výsledky
ČP MTBO 16.kolo (09.09.2018)
Neděle 9 září 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Heřmanuv Městec, Sporticus, CZE
long|Výsledky
ČP MTBO 15.kolo (08.09.2018)
Sobota 8 září 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Heřmanuv Městec, Sporticus, CZE
šprint|Výsledky
ČP MTBO 14.kolo 2 časť (08.09.2018)
Sobota 8 září 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Heřmanuv Městec, Sporticus, CZE
middle|Výsledky
ČP MTBO 14.kolo 1 časť (08.09.2018)
Sobota 8 září 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Heřmanuv Městec, Sporticus, CZE
middle|Výsledky
Karst cup E4 (26.08.2018)
Neděle 26 srpen 2018
Kategorie: závody OB
Silica, ATU Košice, SVK
middle|Výsledky
Karst cup E3 (25.08.2018)
Sobota 25 srpen 2018
Kategorie: závody OB
Betliar, ATU Košice, SVK
šprint|Výsledky
Karst cup E2 (25.08.2018)
Sobota 25 srpen 2018
Kategorie: závody OB
Silica, ATU Košice, SVK
middle|Výsledky
Karst cup E1 (24.08.2018)
Pátek 24 srpen 2018
Kategorie: závody OB
Silica, ATU Košice, SVK
middle|Výsledky
 Český pohár MTBO -13  kolo (22.07.2018)
Neděle 22 červenec 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
HUN, Farkasgyepű, MTBO HUN, HUN
long, hromadný štart|Výsledky
Český pohár MTBO - 12. kolo (21.07.2018)
Sobota 21 červenec 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
HUN, Farkasgyepű, MTBO HUN, HUN
šprint|Výsledky
Český pohár MTBO – 11. kolo (21.07.2018)
Sobota 21 červenec 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
HUN - Farkasgyepű, MTBO - HUN, HUN
middle|Výsledky
Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati 2 časť (17.06.2018)
Neděle 17 červen 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Suchý u Boskovic, GIG - GIGANT Orienteering, CZE
middle|Výsledky
Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati 1 časť (17.06.2018)
Neděle 17 červen 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Suchý u Boskovic, GIG - GIGANT Orienteering, CZE
middle|Výsledky
Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati 2 časť (16.06.2018)
Sobota 16 červen 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Suchý u Boskovic, GIG - GIGANT Orienteering, CZE
long|Výsledky
Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati 1 časť (16.06.2018)
Sobota 16 červen 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Suchý u Boskovic, GIG - GIGANT Orienteering, CZE
long|Výsledky
ČP Hrabová - long (10.06.2018)
Neděle 10 červen 2018
Kategorie: závody OB
Hrabová, ASU Magnus Orienteering, CZE
long|Výsledky
ČP Hrabová - middle (09.06.2018)
Sobota 9 červen 2018
Kategorie: závody OB
Hrabová, Magnus Orienteering, CZE
middle|Výsledky
4.kolo ČP MTBO (20.05.2018)
Neděle 20 květen 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Pozlovice, SKOB Zlín, CZE
long|Výsledky
3.kolo ČP MTBO (19.05.2018)
Sobota 19 květen 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Pozlovice, SKOB Zlín, CZE
middle|Výsledky
Balaton MTBO (15.04.2018)
Neděle 15 duben 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Csopak, Hangya SZKE, HUN
long|Výsledky
Balaton MTBO (14.04.2018)
Sobota 14 duben 2018
Kategorie: závody MTBO (OC)
Csopak, Hangya SZKE, HUN
middle|Výsledky
CESOM 2E (08.04.2018)
Neděle 8 duben 2018
Kategorie: závody OB
Tomky, KOBRA Bratislava, SVK
long|Výsledky
CESOM 1E (07.04.2018)
Sobota 7 duben 2018
Kategorie: závody OB
Tomky, KOBRA Bratislava, SVK
middle|Výsledky
Snežienky a machri - štafety (17.03.2018)
Sobota 17 březen 2018
Kategorie: závody OB
Ivanka pri Dunaji, ŠK Sandberg, SVK
štafety|Výsledky
Snežienky a machri (17.03.2018)
Sobota 17 březen 2018
Kategorie: závody OB
Ivanka pri Dunaji, ŠK Sandberg, SVK
šprint|Výsledky
Boróka kupa 2E (25.02.2018)
Neděle 25 únor 2018
Kategorie: závody OB
Kaskantyú, Hegyisport Szentendre Egyesület a Kalocsai SE, HUN
klasika|Výsledky
Boróka kupa 1E (24.02.2018)
Sobota 24 únor 2018
Kategorie: závody OB
Kaskantyú, Hegyisport Szentendre Egyesület a Kalocsai SE, HUN
stredná|Výsledky
BZL Adamna cup (14.01.2018)
Neděle 14 leden 2018
Kategorie: závody OB
Brno - Medlánky, Tesla Brno, CZE
šprint|Výsledky
zimná liga Viedeň, 2 časť outdoor (06.01.2018)
Sobota 6 leden 2018
Kategorie: závody OB
Viedeň, STRÖCK Viedeň, AUT
šprint|Výsledky
zimná liga Viedeň, 1 časť indoor (06.01.2018)
Sobota 6 leden 2018
Kategorie: závody OB
Viedeň, STRÖCK Viedeň , AUT
šprint|Výsledky
Trojkráľové preteky (06.01.2018)
Sobota 6 leden 2018
Kategorie: závody OB
Orešie, Sokol Pezinok, SVK
šprint|Výsledky
obrovská chyba na 3 KS a ešte pár menších na postupoch