All users | Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MTBO Plzeň E5 (08/07/2019)
Monday 8 July 2019
Category: závody MTBO (OC)
Autocamp Ostende – Bolevák, Plzeň, KOS Slavia Plzeň, CZE
semifree order|Results
MTBO Plzeň E4 (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Category: závody MTBO (OC)
Město Touškov, KOS Slavia Plzeň, CZE
long|Results
MTBO Plzeň E3 (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Category: závody MTBO (OC)
Město Touškov, KOS Slavia Plzeň, CZE
middle|Results
MTBO Plzeň E2 (05/07/2019)
Friday 5 July 2019
Category: závody MTBO (OC)
Bolevák, Plzeň, KOS Slavia Plzeň, CZE
sprint|Results
MTBO Plzeň E1 (04/07/2019)
Thursday 4 July 2019
Category: závody MTBO (OC)
Plzeň, Červený Hrádek, KOS Slavia Plzeň, CZE
middle|Results
Český pohár MTBO & Majstrovstvá Rakúska  na klasickej trati  (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Category: závody MTBO (OC)
Zwettl, Oberwaltenreith, OLZ UNION Waldviertel + Orienteering Klosterneubu, AUT
long|Results
MTBO Český pohár na strednej trati  (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Category: závody MTBO (OC)
Zwettl, Oberwaltenreith, OLZ UNION Waldviertel + Orienteering Klosterneubu, AUT
middle|Results
 Český pohár v MTBO  (02/06/2019)
Sunday 2 June 2019
Category: závody MTBO (OC)
Ves Svaté Kateřiny, Chotěvice, TJ Spartak Vrchlabí, CZE
long|Results
Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
Category: závody MTBO (OC)
Ves Svaté Kateřiny, Chotěvice, TJ Spartak Vrchlabí, CZE
middle|Results
Majstrová SR v OB v šprinte (25/05/2019)
Saturday 25 May 2019
Category: závody OB
Trnava, Klub orientačného behu Sokol Pezinok, SVK
šprint|Results
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet (19/05/2019)
Sunday 19 May 2019
Category: závody OB
Pardubice, Polabiny 3, LPU - OK Lokomotiva Pardubice, CZE
šprintové štafety|Results
 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Category: závody OB
Čáslav, atletický stadión Vodranty, LPU - OK Lokomotiva Pardubice, CZE
šprint|Results
3.  ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU ŠTAFET 2019 (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: závody OB
Rekreační areál Třemešek, Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. (KSU), CZE
štafety, leg 2
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: závody OB
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk, KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk, CZE
šprint|Results
3. kolo Českého poháru MTBO 2019 (05/05/2019)
Sunday 5 May 2019
Category: závody MTBO (OC)
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové – Malšova, MTBO Racing team Hradec Králové, CZE
klasická trať (long) |Results
 2. kolo Českého poháru MTBO 2019 (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Category: závody MTBO (OC)
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové – Malšova, MTBO Racing team Hradec Králové, CZE
zkrácená trať (middle short) |Results
 1. kolo Českého poháru MTBO 2019 (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Category: závody MTBO (OC)
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové – Malšova, MTBO Racing team Hradec Králové, CZE
krátká trať (middle mass)|Results
DISK zle orazená uzlová...
Pannon MTBO, Maďarský pohár (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi, Tapolca Honvéd SE, HUN
long|Results
Pannon MTBO, Maďarský pohár (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Category: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi A Green, Tapolca Honvéd SE, HUN
šprintové štafety, leg 3|Results
Pannon MTBO, Maďarský pohár (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Category: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi A Green, Tapolca Honvéd SE, HUN
šprintové štafety, leg 1|Results
Pannon MTBO, Maďarský pohár (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Category: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi, Tapolca Honvéd SE, HUN
šprint|Results
CESOM E2 (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Category: závody OB
Šaštín, Gazárka, KOBRA Bratislava, SVK
long|Results
CESOM E1 (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Category: závody OB
Šaštín, Gazárka, KOBRA Bratislava, SVK
middle|Results
Yeti zima cup (20/01/2019)
Sunday 20 January 2019
Category: závody OB
Bratislava, Petržalka Ekon.univ, Rapid Bratislava, SVK
dlhší šprint|Results
Trojkráľový OB (06/01/2019)
Sunday 6 January 2019
Category: závody OB
Pezinok, Sokol Pezinok, SVK
middle|Results